Найбюджетніші студентські міста у Великій Британії


Самые бюджетные студенческие города в Великобритании

Останнє дослідження показало, що Кардіфф – найбюджетніше місто у Великій Британії для студентів.

Згідно з останніми даними Natwest Student Living Index за столицею Уельсу впритул слідують Абердин і Дарем як найбільш низьковитратні міста для студентів.

Дослідники Student Living Index 2017 року опитали майже 3500 студентів у 35 популярних університетських містах для того, щоб визначити найдоступніше місце для навчання. У дослідженні були розглянуті різні фактори, наприклад, скільки студенти витрачають на їжу, оренду і рахунки, скільки часу вони проводять за навчанням, роботою і спілкуванням, а також, який дохід за семестр вони отримують.

Студенти з трьох найбюджетніших міст належать до числа тих, хто отримує найбільше грошей з різних джерел протягом семестру. Студенти в Кардіффі та Aбердині отримують основну частину свого доходу за роботу на умовах часткової зайнятості, а студенти в Даремі отримують основну частину своїх доходів від своїх батьків.

А ось студенти в Галле отримують від своїх мам і тат менше за всіх, але натомість отримують найвищі стипендії та дотації.

Найбільше студенти витрачають на купівлю продуктів харчування, предмети особистої гігієни та господарські товари, в середньому £78.10 на місяць. Середньостатистичний студент витрачає £ 43,30 на місяць на вихід у світ і спілкування з друзями.

Студенти в Рідінгу найбільше витрачають час на спілкування протягом місяця (38,6 годин), а студенти в Абериствіті найбільше витрачають на місяць на алкогольні напої (£50.87) порівняно із середнім національним значенням у £38.61. Студенти в Кембриджі, Кентербері та Норіджі найменше витрачають на алкоголь.

Що стосується планування витрат, то 65% студентів або ретельно складають бюджет і стежать за своїми витратами, або намагаються планувати бюджет, але не завжди дотримуються його. Близько 29% респондентів взагалі не складають бюджет, але кажуть, що вони не ставляться до грошей легковажно, і тільки 6% зовсім не рахують, скільки вони витрачають.

Місце у рейтингу

Місто

1-ше

Кардіфф

2-ге

Абердин

3-тє

Дарем

4-те

Кантербері

5-те 

Суонсі

6-те 

Манчестер

7-ме 

Редінг

8-ме 

Лестер

9-те 

Йорк

10-те 

Шеффілд

11-те 

Лідс

12-те 

Галл

13-те 

Портсмут

14-те 

Пул

15-те 

Ковентрі

16-те 

Бірмінгем

17-те 

Ньюкасл

18-те 

Оксфорд

19-те 

Единбург

20-те 

Кембридж

21-ше

Саутгемптон

22-ге

Плімут

23-тє 

Ноттінгем

24-те 

Ліверпуль

25-те 

Ексетер

26-те 

Норвіч

27-ме 

Брайтон

28-ме 

Белфаст

29-те 

Данді

30-те 

Стерлінг

31-ше

Бристоль

32-ге 

Абериствіт 

33-тє

Сент-Андрус

34-те 

Лондон

35-те 

Глазго

За матеріалами: timeshighereducation.com