Літні канікули та літні програми в Англії


Летние каникулы и летние программы в Англии

Напередодні літніх канікул багато батьків опиняються перед складною дилемою: організувати дитині захопливий і водночас пізнавальний відпочинок, під час якого можна було б отримати масу незабутніх вражень і нових знайомств.

І вибір далекоглядних батьків уже протягом багатьох років зупиняється на канікулярних мовних програмах країни туманного Альбіону. Повірте, підстави для цього вельми суттєві.

По-перше, цілком закономірно вивчати англійську мову на її батьківщині – у Великій Британії, де якнайкраще можна опанувати класичну англійську вимову.

По-друге, навчання англійської мови в Англії допоможе дізнатися більше про культуру країни та долучитися до традиційного англійського способу життя.

Також важливо те, що літні мовні курси проходять на базі престижних навчальних закладів з добре розвиненою інфраструктурою. Усі літні програми розроблені з урахуванням індивідуальних переваг дитини. Таким чином, кожен може вибрати для себе ту програму, яка максимально розкриє потенціал вашого чада.

Щоденні заняття англійською проходять в ігровій формі та поєднуються з активним післяобіднім і вечірнім дозвіллям, захоплюючими шоу, дискотеками, пізнавальними екскурсіями в найкращі музеї країни, а також прогулянками як старовинними англійськими містечками, так і динамічними сучасними мегаполісами.

Дозвілля і культурна програма в літніх таборах і мовних школах Англії організовані дуже якісно. Оснащення літніх таборів дає змогу дітям займатися різноманітними видами спорту: футболом, баскетболом, тенісом, скелелазінням, картингом, плаванням, фехтуванням та іншим. А для тих, кому до душі більш спокійне проведення часу, відкриті художні та музичні студії.

Основними завданнями, які ставлять перед собою британські літні табори, є турбота про безпеку. Саме тому багато таборів розташовуються в тихій англійській провінції далеко від галасливих міст. Ви можете повністю бути впевнені в безпеці ваших дітей, оскільки вони перебувають під цілодобовим наглядом досвідчених педагогів, кваліфікованих тренерів та інструкторів.

Тож якщо ви бажаєте зробити вашій дитині справді казковий подарунок, зверніть увагу на літні мовні програми.