Бізнес-освіта в Англії – Лондонська школа бізнесу та фінансів


Щоб досягти вражаючих професійних успіхів, недостатньо бути лише наполегливим, працьовитим і йти напролом до багатообіцяючої та амбітної мети. Вагомим, якщо не вирішальним, чинником у цій конкурентній грі, що визначає майбутній успіх, є якісна освіта.

Сьогодні легко загубитися на освітньому ринку серед сотень і тисяч навчальних закладів, що пропонують свої унікальні програми. І найчастіше, щоб знайти щось справді вартісне і підходяще, доводиться опрацьовувати величезну кількість інформації, і витрачати на це не одну годину. Саме тому ми хочемо звернути Вашу увагу на один із найкращих навчальних закладів у сфері бізнес-освіти – Лондонську Школу Бізнесу та Фінансів (LSBF). Створена 2003 року, вона вже встигла стати відомим і шанованим навчальним закладом далеко за межами Великої Британії, ставши альма-матер для 10 000 студентів найрізноманітнішого віку та рівня підготовки (як молоді без досвіду роботи, так і представників ділових кіл із серйозним професійним досвідом та кар’єрними досягненнями) з більш ніж 150 країн світу. Школа зростає і розвивається, відкриваючи кампуси (Канада, Сінгапур) і представництва (Росія, Чехія, Індія, Казахстан) по всьому світу.

LSBF надає сучасні знання та навички, необхідні для успішної кар’єри у сфері бізнесу та економіки. Серед основних напрямків освітніх програм можна виділити: управління бізнесом, маркетинг і менеджмент, інвестування, фінанси та бухгалтерський облік. Програми школи акредитовані та сертифіковані багатьма провідними кваліфікаційними організаціями Великої Британії та Європи (EQIS, AACSB, AMBA, BAC, ACCA, ICAEW, CIM, CIMA та ін.), що підтверджує їх високу якість і відповідність жорстким освітнім стандартам.

Школа пропонує найширший спектр програм – як академічних (бакалаврат, магістратура, MBA), так і кваліфікаційних програм для професіоналів (CFA®, CIMA, АССА, OTHM, CIM), інтенсивних програм для керівників вищої ланки та короткострокових курсів (у сфері фінансів, менеджменту і торгівлі). Крім того, при LSBF діє Мовний навчальний центр і Центр кар’єри, які опікуються працевлаштуванням випускників, також є опція дистанційного (онлайн) навчання для найзайнятіших ділових людей, які не мають змоги залишити роботу на період навчання.