Академічні програми навчання в університеті Честер


Академические программы обучения университета Честер

Університет Честер – один із найстаріших університетів Великої Британії, заснований 1839 року. Він відомий завдяки досягненням у дослідженнях, що проводяться в галузі медицини, літератури та екології. Зараз в університеті навчається майже 17 000 студентів. Університет пропонує понад 60 програм бакалаврату, магістратури та післядипломної освіти. Усі курси (загалом близько 477) поєднують у собі теоретичну підготовку в університеті з навчанням на робочому місці, що є новаторською розробкою та відмінною рисою університету. Також, оскільки університет є учасником програми міжнародного студентського обміну (ISEP), учні мають можливість отримати безцінний досвід навчання в різних точках світу – від короткострокових щорічних семестрових обмінів до річних обмінів з партнерськими університетами по всьому світу. Ба більше, перш ніж вступати до університету Честера, Ви можете стати учасником програми “Junior Year Abroad Programme”, завдяки якій не лише познайомитеся з університетом, а й зможете значно покращити свій рівень володіння англійською мовою.

В університеті 7 факультетів:

  1. прикладних наук;
  2. мистецтв і медіа;
  3. бізнесу, підприємництва та безперервного навчання (BELL);
  4. освіти та роботи з дітьми;
  5. охорони здоров’я та соціального обслуговування;
  6. гуманітарних наук;
  7. суспільних наук.

Поряд із ними функціонує магістратура і за кожним із факультетів закріплений дослідницький центр для тих, хто бажає здобути ступінь шляхом проведення науково-дослідницької роботи.

Спеціалізація бакалаврату: бухгалтерський облік і фінанси, реклама, тваринництво, археологія, надання допомоги та навчання дітей і молоді, біологія та біомедицина, управління бізнесом і підприємництво, кримінологія, IT-технології, письменницька майстерність, музика, хореографія, мистецтво фотографії, акторська майстерність, event-менеджмент, англійська мова та література, кінематографічна майстерність, іноземні мови (французька, німецька, іспанська), образотворче мистецтво, географія, графічний дизайн, історія, журналістика, дієтологія, юриспруденція, маркетинг, математика, політичні науки, професійний медсестринський догляд, психологія, радіо і телебачення, релігієзнавство і теологія, соціологія, спорт, педагогіка, туризм, екологія.

Спеціалізація магістратури та післядипломних курсів: археологія, арт-терапія, біомедицина, клінічна медицина, літературна майстерність, хореографія, дизайн, докторантура суспільних наук, докторантура бізнес-адміністрування, освіта та педагогіка, європейські мови та всесвітні культури, образотворче мистецтво, психологія сім’ї та дитини, історія, електронні медіа, інформаційні системи, міжкультурна психотерапія, журналістика, менеджмент, математика, MBA, дієтологія, онкологія, популярна музика, психологія, соціальна робота, релігієзнавство та теологія, охорона здоров’я.

Крім того, в університеті діє низка курсів підвищення кваліфікації та безперервного навчання. Є можливість навчатися дистанційно.

Перевагою навчання в університеті Честер є те, що керівництво орієнтується на потреби ринку праці та постійно вдосконалює програми професійної підготовки. Також університет регулярно акредитується професійними та галузевими організаціями.