Пакуємо валізи: потрібні та не потрібні речі для тих, хто вступив


потрібні та не потрібні речі для тих, хто вступив

Речі, які ви повинні взяти з собою в університеті … і речі, які вам, ймовірно, не знадобляться.

Після підтвердження місця в університеті, настав час замислитися над речами, які ви хочете взяти з собою в кампус. Хоча й важко пересилити бажання забрати з собою весь одяг, ігрову приставку та міні-холодильник, деякі з цих речей вам точно не знадобляться. Нижче наводимо список речей, які вам потрібно взяти з собою до коледжу, а також тих, без яких ви, швидше за все, могли б обійтися.

Що вам знадобиться

Ноутбук

Без комп’ютера в університеті просто не вижити. Ваш ноутбук стане найчастіше використовуваною річчю, з його допомогою ви писатимете нотатки до лекцій, есе, складати презентації і проводити дослідження. Крім того, ви зможете дивитися улюблені передачі і фільми.

Страхування

Страхування для студентів зазвичай коштує недорого, і купивши поліс, ви відчуєте себе спокійно, знаючи, що ваше здоров’я і майно захищені.

Базова аптечка

Наявність невеликого набору основних ліків буде дуже корисною, особливо якщо, приїхавши до університету, ви захворієте на грип або застудіте. Таблетки від застуди та грипу, парацетамол, пластирі, назальний спрей, пастилки для горла та антибактеріальні серветки допоможуть вам у разі незначних хвороб та травм.

Кухонне приладдя

Якщо ви вирішили вибрати резиденцію з самообслуговуванням, вам доведеться взяти з собою або придбати базовий набір необхідного посуду та кухонного приладдя.

Засоби гігієни

Крім звичайних речей, таких як зубна щітка, зубна паста, гель для душу та інше, буде корисним взяти засіб для ванни і губку.

Постільна білизна та предмети декору

Постільна білизна, яку ви виберете, здатна перетворити звичайну кімнату саме на вашу. Купуйте те, що справді відображає вашу індивідуальність. Крім того, фотографії, плакати або інші прикраси допоможуть вам персоналізувати кімнату. Наявність особистих речей також позбавить вас від туги по дому.

Речі, які вам не знадобляться

Ці речі ви можете зі спокійним серцем залишити вдома або купувати, якщо планували.

Підручники різних рівнів

Дуже малоймовірно, що вам знадобляться нотатки або підручники для рівнів A або старших класів школи, оскільки існує велика різниця між навчанням на рівні A та університетською освітою. Університетських підручників вистачить, щоб готуватися до лекцій та семінарів.

Телевізор

Цілком можливо, що в гуртожитку буде спільна кімната з телевізором, де ви зможете поєднати спілкування з переглядом улюблених телепередач.

Кухонне обладнання

Хоча наявність міні-холодильника та іншої кухонної техніки у вашій кімнаті дуже приваблива, насправді не потрібно брати з собою ці речі. Швидше за все, університет не дозволить їх залишити через правила пожежної безпеки. Якщо ж ви встановите їх на спільній кухні, то зрештою ви не будете єдиним, хто ними користуватиметься.

Весь ваш гардероб

Почніть з вибору речей, які ви носите найчастіше: улюблених джинсів, футболок та джемперів. Якщо є щось, до чого ви не торкалися протягом кількох місяців, ви, ймовірно, не одягнете цю річ найближчим часом, тому не займайте дороге місце в валізі предметами одягу «про всяк випадок». Думайте сезонно – вам навряд чи знадобляться п’ять пар шортів взимку або громіздке пальто влітку, тому упаковуйте тільки ті речі, які будуть потрібні цього сезону.