Переваги навчання у Сінгапурі


Переваги навчання у Сінгапурі

Сінгапур – це місто перетину східної та західної культури. Це місто чистих вулиць, великих зелених парків та сучасних офісних будівель. Багато років Сінгапур є лідером як у сфері наукових досліджень, так і в галузі освіти. Найбільш прогресивними напрямками в Сінгапурі є інженерія, біомедицина та охорона здоров’я. Щорічно на освіту у Сінгапурі витрачається близько 20 відсотків загального бюджету країни. Також одним із суттєвих плюсів здобуття вищої освіти в Сінгапурі є той незаперечний факт, що вища освіта тут дуже доступна, а ось ціни на харчування та проживання нижчі, ніж у Європі. Крім того, тут є можливість отримати стипендію або виграти грант на освіту. Саме тому багато молодих людей, які бажають отримати вищу освіту за кордоном, обирають прогресивний та сучасний Сінгапур, який недарма називають «островом вчених».

Місто на перехресті східної та західної культур

Хоча Сінгапур і знаходиться в самому серці Азії, його навряд можна назвати типовим азіатським містом. Застосування високих технологій у всіх сферах життя перетворює Сінгапур на неймовірне місто майбутнього, яке зійшло зі сторінок фантастичних романів. Сучасні хмарочоси, безпілотні поїзди, електронні перепустки до будівель – все це говорить про високий рівень життя цього регіону. Багато місць у Сінгапурі, такі як Gardens by the Bay, Marina Bay Sands або Nanyang Technological University є унікальними та не мають аналогів у світі. Хоча в місті тебе оточують люди азіатської зовнішності, які говорять китайською та малайською мовами, всі в цій країні розуміють англійську, яка є однією з чотирьох державних мов.

Освітня система у Сінгапурі

Університети Сінгапуру пропонують навчання на різних рівнях. У Сінгапурі за 3-4 роки ви зможете отримати ступінь бакалавра, за 1-3 роки – ступінь магістра, тоді як здобуття кваліфікації «лікар наук» займе від 2 до 5 років. Шкільна система у Сінгапурі розрахована на 12 років, тому іноземцям, які закінчили школу за 11-річною системою освіти, необхідно пройти підготовчий курс тривалістю 1 рік. Цей курс проходять абітурієнти, які навчалися за 12-річною системою, але мають недостатні знання мови. Для вступу абітурієнту необхідно здати IELTS або TOEFL. І це не просто адміністративні вимоги, адже річ у тому, що освіта у сінгапурських ВНЗ ведеться переважно англійською, особливо це стосується інженерних спеціальностей. Навчаються студенти у невеликих групах, що сприяє високій ефективності освіти. Також у навчальних закладах Сінгапуру є можливість навчатись у вузах-партнерах. За умови успішного закінчення першого року студенти можуть виїхати на другий рік продовжувати свою освіту у вузах США, Канади, Китаю або країн Європи.

Високі стандарти освіти

Бути студентом Сінгапурського університету означає всі свої зусилля кинути на освоєння нових знань. Семестр тут розбитий на дві частини, і іспити середини семестру (mid-terms) мають таке ж значення, як і фінальні іспити. Тобто інтенсивно вмикатися в роботу вам доведеться вже з перших днів навчання. Так, з досвіду багатьох іноземних студентів, на тиждень по кожному екзаменаційному предмету потрібно буде читати близько 300 сторінок на тиждень і виконувати онлайн додаткові завдання. Заняття в університеті проходять у форматі «лекція+обговорення», тому приходити без підготовки просто не має сенсу. Таким чином, процес навчання в сінгапурських університетах вимагає чималої віддачі та характеризується значними інтелектуальними навантаженнями. Законодавство Сінгапуру є таким, що за наявності студентської візи ви не маєте права працювати, тому про це теж потрібно подумати заздалегідь.

Можливість удосконалити англійську мову в Сінгапурі

Рішення вивчати англійську мову в Сінгапурі може здатися досить незвичайним. Однак у такому рішенні є багато плюсів. Насамперед, мовні курси тут на порядок дешевші, ніж у США чи Великій Британії. Більше того, до кваліфікації викладачів у Сінгапурі підходять дуже серйозно. Кожен учитель, який працює в цій країні, повинен здобути освіту в США чи Великій Британії, а також мати міжнародний диплом викладача англійської мови як іноземної. Тому знання, отримані тут, цілком варті витраченого часу та зусиль.

Високий рівень безпеки для населення

У Сінгапурі захищеності мешканців приділено особливу увагу. Тут можна безпечно гуляти абсолютно у всіх, навіть найбезлюдніших місцях. Туристи та гості Сінгапуру можуть спокійно насолоджуватися красою міста, адже майже на кожному кроці тут встановлені камери спостереження. З іншого боку, Сінгапур є у всіх відносинах по-справжньому правовою державою – за незначне порушення тут може бути штраф. Тому тут не зустрінеш нікого, хто переходив би дорогу на червоне світло або приклеював би в метро жуйку. Так що високий рівень культури мешканців Сінгапуру та ефективне правове законодавство роблять це місто дуже комфортним та безпечним для життя.

Місто яскравих вражень

У свій вільний час студенти можуть насолодитись дивовижною атмосферою цього екзотичного міста. Сучасні хмарочоси сусідять тут із доглянутими парками та зеленими зонами. Тому навіть у спеку року ви не відчуєте жодного дискомфорту під час прогулянки містом.

Для тих, хто не уявляє себе без сучасної музики та галасливих вечірок, Сінгапур може запропонувати величезну різноманітність нічних клубів. У той же час люди іншого складу розуму, прихильні до відвідування музеїв та пізнавальних екскурсій, також знайдуть для себе в Сінгапурі багато цікавого. Здобувши вищу освіту в Сінгапурі, ви зможете ефективно поєднувати інтенсивне навчання з розвагами, прогулянками і вечірками. Адже як може студентське життя обійтися без запальних пригод із новими друзями?