Освіта у Новій Зеландії!


Освіта у Новій Зеландії!

Здобути професійно-технічну освіту в Новій Зеландії – це престижно та перспективно. Після отримання диплому міжнародного зразка Ви можете працювати як у Новій Зеландії, так і в будь-якій точці світу! Оскільки фахівці технічних спеціальностей потрібні всюди, знайти роботу не буде.

Освоювати професійно-технічні спеціальності жителі Нової Зеландії починають ще під час навчання у школі, щоб підготуватися до вступу до коледжу. В іноземних студентах коледжі також дуже зацікавлені. Якщо у Вас недостатній рівень володіння англійською, Вам запропонують підготовчі курси з мови. Навчальні заклади цієї спрямованості перебувають під керівництвом федерального уряду, тому в якості освіти сумніватися годі й говорити.

У Новій Зеландії існує система професійно-технічних вузів ITP (Institutes of Technology and Polytechnics), до складу якої входить приблизно 20 навчальних закладів. Вони пропонують різні програми навчання від короткострокових курсів до здобуття ступеня бакалавра. Терміни навчання від 3-х місяців до 3-х років.

Усі навчальні програми ґрунтуються на прикладному аспекті навчання. Безпосередня участь студентів у роботі підприємств дає можливість вчитися на практиці. У цьому допомагають досвідчені викладачі та куратори.

Список спеціальностей у професійно-технічних коледжах дуже широкий. Це автомобільна промисловість, охорона здоров’я, виноробство, індустрія краси, логістика, комп’ютерні технології, дизайн, бізнес та навіть циркове мистецтво!

Серед відомих коледжів можна відзначити Bay Of Plenty Polytechnic, Christchurch Polytechnic Institute of Technology, Manukau Institute of Technology (MIT), Otago Polytechnic, WINTEC (Waikato Institute of Technology).

Для багатьох студентів здобуття освіти у професійно-технічному коледжі є важливим етапом підготовки до подальшого навчання. Адже маючи диплом коледжу, Ви маєте всі шанси вступити на 2-й або 3-й курс університету без іспитів!