Подвійна вигода: магістратура з медіа та маркетингових комунікацій у Європі


Два дипломи, навчання в Іспанії та у Франції, стажування в провідних світових компаніях, три мови – все це за 2 роки і всього за €16 000. Дізнайтеся, як подвоїти свої кар’єрні можливості.

Для тих, хто прагне отримати якісні знання та практичний досвід, освіта за кордоном – найкоротша дорога до мрії, а подвійний диплом відчиняє двері найкращих компаній по всьому світу.

обучение в Испании

Навчання у двох топових бізнес-школах

Навчання за магістерською програмою “Медіа та маркетингові комунікації” відбувається у двох всесвітньо відомих бізнес-школах, що спеціалізуються на комунікаціях і дизайні:

  • Audencia Business School у Франції, що входить до 1% елітних шкіл з потрійною акредитацією (EQUIS, AACSB і AMBA), відомої як Потрійна корона – світовий еталон якості бізнес-освіти;
  • CESINE Design and Business School в Іспанії, що має відзнаку престижної акредитації QS Stars у категоріях “працевлаштування випускників”, “якість викладання”, “інфраструктура” та “соціальна відповідальність”.

Додаткові переваги: стажування в Іспанії та у Франції, три іноземні мови.

На додачу до практико-орієнтованого навчання, спрямованого на підготовку лідерів у галузі бізнесу та комунікацій, студентам надається можливість пройти два тривалі стажування – три місяці в Іспанії та півроку у Франції. Дев’ять місяців чистої практики, реальної роботи – і все це в рамках навчання. Навряд чи на освітньому ринку існує ще одна подібна пропозиція.

Знання англійської сьогодні – це вже скоріше необхідність. А ось володіння двома і більше іноземними мовами може додати цінності кандидату в очах роботодавця. Мова навчання в цьому випадку – англійська. Однак програма також передбачає вивчення іспанської та французької – за бажанням. Погодьтеся, такі перспективи здатні забезпечити випускникам пропозиції від найкращих роботодавців на міжнародному ринку праці.

Диплом закордонного вишу, що має міжнародне визнання, – гарний старт для майбутньої кар’єри, а подвійний диплом двох престижних європейських бізнес-шкіл – подвоїть ваші шанси на успіх. До того ж випускники програми подвійного диплома мають реальну можливість залишитися закордоном по закінченню навчання – 86% випускників Audencia і CESINE отримують роботу протягом пів року від таких гігантів, як Cartier, IBM, Amazon, Ogilvy, PwC та ін.

Дело за вами – желание и упорство в достижении цели поможет вам добиться лучших результатов в учебе и построить карьеру своей мечты.