Іспанія – найпопулярніша країна серед студентів


Новітні дослідження показали, що студенти з Великої Британії також обирають Іспанію як свій головний напрямок.

Згідно з даними опитування, проведеного *GoEuro, Іспанія – вибір номер один серед іноземних студентів, які планують навчатися за кордоном.

Испания - самая популярная страна среди студентов

Туристичною платформою було опитано понад 5700 студентів з 10 країн, 18% з них обрали Іспанію як найбажаніший варіант. Велика Британія посіла друге місце – 16%.

Як і Іспанія, яка є беззаперечним лідером, вона також була обрана британськими студентами як бажане місце навчання, причому трохи більше п’ятої частини (21%) вибрали середземноморську країну. Франція (16%), Німеччина (12%), Нідерланди (10%) та Італія (9%) також виявилися популярними серед студентів з Великої Британії.

Майже п’ята частина (19%) американських студентів обрали Велику Британію як найбажаніше місце навчання, тоді як Велика Британія стала номером два серед німецьких (12%), іспанських (13%) та італійських (15%) студентів. Природничо-наукові предмети є найпопулярнішими у Великій Британії для іноземних студентів.

Інші важливі висновки полягали в тому, що для 40% студентів оптимальний час за кордоном становить від чотирьох до шести місяців, тоді як 22% віддають перевагу програмі тривалістю рік або більше.

Студенти також прагнули використовувати свій час за кордоном, щоб більше подорожувати Європою. Студенти з Великої Британії вказали, що вважають за краще подорожувати Францією або Італією.

*GoEuro – це платформа для пошуку та бронювання квитків на поїзди, автобуси та літаки.