Як іммігрувати до Іспанії через освіту


Як відомо, більшість студентів, які бажають навчатися за кордоном, хочуть там залишитися після закінчення навчання. І тут є хороша новина: поставивши собі відповідну мету з найпершого дня навчання, вивчивши це питання і докладаючи певних зусиль, ви з великою ймовірністю досягнете успіху в досягненні своєї мети. У цій статті йтиметься про Іспанію, а саме про найреальніший, найпростіший і, що головне, легальний спосіб імміграції через навчання.

образование в Испании

Але для початку хотілося б зупинитися на перевагах проживання в Іспанії, а точніше відповісти на запитання: “Навіщо іммігрувати в Іспанію?”.

Іспанія була і залишається одним із найпопулярніших напрямків, і цьому є безліч причин. Унікальна природа, сприятливий клімат та екологія є дуже важливими факторами, якщо розглядати цю країну, як місце постійного проживання. Чисте повітря, вода, чудова погода – все це позитивно вплине на ваше здоров’я, самопочуття і зовнішність.

Друга причина – це політика держави, спрямована на безболісну адаптацію людей у країні. Це і проста схема відкриття рахунку в банку, невисокі податки, безліч способів отримати посвідку на проживання тощо.

Третьою причиною є іспанська мова, що входить до списку шести офіційних мов ООН. Іспанською мовою розмовляють близько 500 мільйонів осіб, іспанська – третя за поширеністю мова у світі. Це означає, що вивчивши іспанську досконало, ви без проблем зможете влаштуватися на роботу або здобути освіту в будь-якій іспаномовній країні.

Крім того, необхідно пам’ятати про те, що Іспанія є членом Євросоюзу і, проживаючи в Іспанії, ви можете подорожувати Європою та отримувати безцінний досвід.

Ще однією суттєвою причиною для імміграції до Іспанії є відносно низькі ціни порівняно з високою якістю життя і рівнем соціального та медичного обслуговування.

У наступній частині статті перейдемо від питання “Навіщо?” до питання “Як?”. Одразу ж хочеться зазначити, що для молодих людей із досить обмеженими коштами, одним із найнадійніших і найдешевших способів отримати посвідку на проживання в Іспанії є навчання в іспанському ВНЗ.

Чому недорогих? Та тому, що освіта в Іспанії обходиться відносно недорого: у державних університетах можна навчатися за ціною від 1000 євро на рік, а в приватних – від 2200 євро на рік.

Чому надійних? Тому що вступивши в один з університетів Іспанії, Ви отримуєте візу на 3 місяці, і після приїзду оформляєте студентську посвідку на проживання. Студентська посвідка на тимчасове проживання має одразу кілька плюсів, і один із них – можливість залишитися в королівстві, оскільки під час навчання в Іспанії з’являється можливість змінити студентську посвідку на проживання на звичайну.

Зробити це можна трьома способами:

  • отримати дозвіл на роботу;
  • одружитися або вийти заміж за громадянина країни;
  • переоформити студентську візу на робочу.

Крім того, якщо ви проживаєте в Іспанії безперервно і легально, то маєте право подаватися на посвідку на проживання за осілістю.

Таким чином, імміграція в Іспанію через навчання – це найбюджетніший, найпростіший, найнадійніший і легальний спосіб.