Навчання в Іспанії: відкрийте собі Валенсію!


Валенсія – це місто на узбережжі Середземного моря. Але не лише своїми чистими пляжами з добре розвиненою інфраструктурою та фестивалями відоме це місце: тут у престижних університетах країни проходять навчання десятки тисяч студентів. І цьому не варто дивуватися, бо Валенсія за кількістю ВНЗ посідає третє місце в Іспанії після Мадриду та Барселони.

Навчання в Іспанії: відкрийте собі Валенсію!

Популярні університети

Серед вищих навчальних закладів, розташованих у цьому місті, найбільш відомий Університет Валенсії (Universitat de Valencia), заснований у 1499 р. Це державний ВНЗ, у якому навчаються близько 60 тис. студентів на 16 факультетах з 67 спеціальностей. Установа охоче приймає іноземних абітурієнтів, проте навчання проводиться переважно іспанською мовою.

На території кампуса 3 міські корпуси, студентські гуртожитки, ботанічний сад, історичний музей, науковий парк, будівлі ректорату та їдалень.

Інший державний ВНЗ Валенсії – політехнічний (Universitat Politecnica de Valencia). Університет пропонує навчальні програми трьох рівнів — бакалаврат, магістратуру та аспірантуру, готує фахівців із кількох десятків професій.

Також у Валенсії безліч університетів у приватній власності:

  • Міжнародний (Universidad Internacional de Valencia);
  • Європейський (Universidad Europea de Valencia);
  • Католицький ім. Святого Вісента Мученика (Universidad Catolica de Valencia San Vicente Martir);
  • Університет Кардинала Еррери CEU (CEU Universidad Cardenal Herrera).

У деяких приватних ВНЗ крім традиційного навчання іспанською можна знайти програми підготовки фахівців англійською та французькою мовами.

Де жити?

Резиденції – це студентські гуртожитки, що включають крім номерів зони відпочинку, їдальню, паркінг, спортивний зал та у багатьох випадках басейн. За бажанням можна оселитися в одно або двомісній кімнаті (бюджетний варіант). Крім цього студентам пропонується 2 типи харчування: напівпансіон і повний. Загальна вартість такої резиденції коштує 600-1000 євро на місяць. Порівняно з цим самостійна оренда квартири, особливо з друзями, може коштувати набагато дешевше (щомісяця 250-350 €).

Студентське життя

З давніх-давен центром неформальних студентських зустрічей вважається Plaza del Cedro (площа Седро). Молодь давно уподобала численні кафе та інші заклади, які тут удосталь. Тим більше, що ця площа знаходиться недалеко від кампусів двох великих університетів міста.

Серед іноземних студентів величезну популярність мають Valencia Language Exchange (групи мовного обміну). Тут завжди є чому повчитися і з ким добре провести час.

Влада Валенсії, щоб підтримати учнів, за студентським квитком знижує ціни на громадський транспорт. Цей документ дозволить також відвідувати безкоштовно деякі музеї у вихідні дні, а молодіжна «Carnet Jove» допоможе отримати знижки в деяких ресторанах.

Співробітники компанії «Study Bridge» підберуть найбільш вигідну для вас програму навчання в Іспанії та в інших престижних освітніх центрах світу, а також відповідні мовні курси.