Зміни в Законі про громадянство Канади принесуть користь іноземним студентам


 

Изменения в Законе о гражданстве Канады

Міністр з питань імміграції, біженців та громадянства, Джон МакКалум, член ліберальної партії канадського парламенту, оголосив про запровадження законопроєкту С-6, який є сходинкою до мети вдосконалення процесу імміграції в Канаду та усунення змін, зроблених консервативним урядом за останні роки.

Зміни в Законі про громадянство принесуть користь іноземним студентам, які бажають іммігрувати в Канаду, полегшуючи процес і скорочуючи час.

Потенційні кандидати, які хочуть подати заяву на отримання канадського громадянства, вважатимуть ці зміни сприятливими, оскільки кількість днів, які вони мають прожити в Канаді як постійні жителі, для того, щоб мати право подати заяву, буде знижено з 1460 днів (чотири роки), до 1095 днів (три роки) з п’яти років.

Іншим важливим пунктом законопроекту C-6 є те, що дні студентів денної форми навчання або співробітників з повною зайнятістю, проведені в Канаді до набуття статусу постійних мешканців, враховуватимуться під час подання заявки на отримання канадського громадянства. Після того, як нові закони набувають чинності, кожен із цих днів вважатиметься за половину дня, накопичуючись до одного року з трьох років, що є обов’язковими для подання заяви.

Серед змін у Законі про громадянство, які запроваджуються завдяки законопроєкту C-6, є також пункт щодо усунення закону, який дозволяє анулювати громадянство Канади, відводу заяви про “намір проживати” під час подачі заявки на постійне місце проживання, та зміна мовних вимог, необхідних для того, щоб стати громадянином Канади.