Студенти, які навчаються в Канаді, можуть забрати сім’ю із собою


Cтуденты, обучающиеся в Канаде, могут забрать семью с собой

Гарна новина: Ви, як іноземний студент у Канаді, маєте можливість забрати Вашого чоловіка/дружину або цивільного чоловіка/дружину і дітей під Вашим опікуванням із собою в Канаду!

Це означає, що в той період, коли ви навчаєтеся в Канаді, ваш чоловік/дружина можуть отримати дозвіл на роботу – open work permit. Отримання дозволу на роботу не вимагає Labour Market Opinion і дає змогу власнику працювати за будь-якою бажаною професією доти, доки дійсна віза.

Крім того, з огляду на сильні позиції служб імміграції Канади щодо возз’єднання сім’ї, діти під Вашим опікуванням також зможуть супроводжувати Вас, маючи змогу самостійно відвідувати канадські державні школи світового класу без необхідності студентської візи.

Питання статусу – постійне проживання в Канаді

Для багатьох людей, які не мають права на канадське ПМП (Canadian Permanent Residence) або дозволу на роботу (Canadian Work Permit), навчання в Канаді може бути прекрасною можливістю здобути цінний досвід, що відкриє перед ними багато дверей і зрештою приведе до канадського громадянства.

Такі програми, як Canadian Experience Class і Provincial Nomination Programs вимагають канадський досвід як обов’язкову умову. Таким чином, під час навчання в Канаді Ваш чоловік/дружина зможе активно працювати та отримувати досвід, щоб надалі подавати заявку на отримання канадського ПМП (Canadian Permanent Residence).

Важливо зазначити, що пільги, які поширюються на іноземних студентів у Канаді, також надаються заявникам, які перебувають у Канаді за тимчасовим дозволом на роботу, але це залежатиме від характеру Вашого дозволу на роботу.

Працюючи з нами, Ви можете бути абсолютно впевнені, що Ваші заявки будуть подані в правильний час, а це гарантує, що Ви і ваша сім’я матимете постійний статус у Канаді доти, доки Ви не станете офіційно канадцями!