Успіхи в спорті та кулінарії Humber College


За останні кілька місяців студенти Humber College заробили низку престижних нагород у сфері спорту та кулінарії, що ще раз підтверджує високий рівень підготовки в коледжі.

Успехи в спорте и кулинарии Humber College

Спорт

Факультет легкої атлетики Хамбер Хоукс побив рекорд, ставши першим у коледжі, вигравши понад 500 медалей від Атлетичної Асоціації Коледжів Онтаріо. Додавши минулими вихідними ще п’ять медалей на свій рахунок, Хоукс заробили десять медалей за цей сезон і 503 загалом.

За останнє десятиліття Хамбер завоював 205 медалей з легкої атлетики від ААКО, 111 з яких золоті. У 2015 році Хоукс перевершив Сенека коледж за більшістю медалей в ААКО. Із 26 шкіл, які нині конкурують у різних видах спорту ААКО, тільки чотири мають принаймні 400 медалей. Раніше цього року ще один важливий рекорд було встановлено жіночою волейбольною командою Ноукс, коли вони виграли 100 ігор поспіль.

Команда

Медалі

Чоловічий гольф

63

Бадмінтон

54

Жіночий гольф

40

Чоловічий баскетбол

30

Жіночий волейбол

22

Жіночий біг по пересіченій місцевості

22

Чоловічий футбол

21

Чоловічий футбол у приміщенні

20

Жіночий баскетбол

18

Жіночий футбол

15

Чоловічий біг по пересіченій місцевості

14

Жіночий футбол у приміщенні

13

Чоловічий волейбол

13

Керлінг

8

Жіноче регбі

7

Софтбол

4

Бейсбол

3

Кулінарія

Команда студентів, випускників і викладачів Хамбер виграла золоту медаль на міжнародній кулінарній олімпіаді. Змагаючись за перемогу з 54-ма іншими командами, вони привезли додому головний приз.

10 фактів про конкурс:

1. Кулінарна олімпіада була започаткована 1900 року і відбувається один раз на чотири роки в Німеччині.

2. Протягом останніх 16 років кулінарна олімпіада проводилася в Ерфурті, великому місті в центрі країни з багатою культурною спадщиною.

3. Загалом тут змагалися понад 2000 кухарів із 59 країн світу.

4. 148 команд були поділені на національні, молодші національні, регіональні, місцеві співтовариства та окремі категорії. Хамбер змагався в регіональній категорії і був єдиною командою коледжу Онтаріо, яка привезла додому золото в цьому підрозділі.

5) Це перше золото Хамбер у кулінарній олімпіаді.

6. Понад 7000 страв було підготовлено командами, що змагалися.

7. Команда Хамбер складалася зі студентів, випускників і викладачів.

8. Студенти Хамбер, які вивчають кулінарію, регулярно отримують можливості перевірити свої навички, беручи участь у кулінарних конкурсах, як вдома, так і за кордоном.

9. Понад 25.000 осіб взяли участь у конкурсі.

10. Хамбер має кілька цікавих кулінарних програм, таких як управління у сфері кулінарії, кулінарна майстерність, хлібопекарське та кондитерське мистецтво, кулінарна практика та інституційна кулінарна практика.