Уряд Канади покращує міграційну політику


Правительство Канады улучшает миграционную политику

Канаду по праву можна називати країною відкритих дверей. За професійною реалізацією сюди щорічно спрямовуються сотні тисяч кваліфікованих фахівців з усього світу. Значний приплив мігрантів забезпечує довгострокова економічна стратегія, підтримувана урядом.

Також варто зазначити, що масштабні систематичні зусилля із залучення найбільш кваліфікованих фахівців – головна відмінність канадської міграційної політики від інших країн. Уряд країни переконаний, що такий підхід сприяє зростанню економіки, а також зміцненню зв’язків між різними громадами та культурному розмаїттю.

Міграційний план на 2017 рік спрямований на покращення програм адаптації новоприбулих мігрантів і надання їм допомоги в працевлаштуванні. Крім того, планується спростити деякі бюрократичні процедури.

Наприкінці 2016 року канадський уряд представив нову програму із залучення талантів з усього світу Global Skills Strategy (“Стратегія глобальних навичок”). Ініціатива спростить еміграцію висококваліфікованих фахівців для роботи в високотехнологічних компаніях, що швидко розвиваються, і транснаціональних корпораціях.

У рамках програми в 2017 році буде прискорено процес оформлення віз і дозволів на роботу. Його тривалість скоротиться до двох тижнів. Крім того, буде скасовано вимогу на отримання дозволів на короткострокову роботу тривалістю до 30 днів і нетривале перебування в країні з науковими цілями.

Реалізація стратегії відкриває широкі професійні можливості для талановитих фахівців з усього світу, включно з Україною. Не пропустіть свій шанс досягти успіху в кар’єрі та отримати міжнародний досвід.