Працюйте, здобуваючи вищу освіту в Канаді!


Сьогодні Канада стає пріоритетним напрямком серед міжнародних студентів, завдяки не тільки своїй сучасній і доступній системі освіти, а й чудовій можливості для учнів попрацювати разом із лідируючими професіоналами в різних галузях канадського ринку.

Работайте, получая высшее образование в Канаде!

Робота на неповний робочий день

У Канаді студенти мають право працювати під час навчання, здобуваючи вищу освіту або навіть навчаючись у рамках університетських трансферних програм, наприклад, University Transfer Program Stage II – Simon Fraser University і University of Manitoba. Маючи дозвіл на навчання і відповідаючи певним критеріям, Ви автоматично отримуєте право працювати 20 годин на тиждень на території або поза кампусом без будь-якого додаткового дозволу на роботу.

Програма практика та навчання

Студентам, які навчаються за такою програмою, надається чудова нагода поєднувати набуті знання на заняттях з одночасним отриманням професійного оплачуваного досвіду. Під час роботи вони підвищують кваліфікацію та набувають безцінного практичного досвіду, який дасть їм значну перевагу перед іншими кандидатами після закінчення навчального закладу. Багато студентів уже пройшли навчання та практику за програмами в рамках тісної співпраці з надійними університетськими партнерами в багатьох галузях, включно з, але, не обмежуючись, сферами транспорту, фінансів, консалтингу, виробництва, технологій, зв’язку, маркетингу та інших.

Програма дозволу на роботу після закінчення навчального закладу (PGWPP)

Після закінчення університету студенти також можуть подати заявку для отримання трирічного дозволу на роботу. Цей дозвіл дає змогу учням працювати в будь-якій сфері на території Канади, не обов’язково пов’язаній зі сферою їхніх досліджень.

Також уряд Канади нещодавно вніс зміни в процес подачі заяв на отримання постійного місця проживання в цій країні, щоб спростити для іноземних студентів процедуру отримання статусу постійного жителя.

Кандидатам, які закінчили одно- або дворічну освіту, отримавши ступінь або диплом у Канаді, присуджуватимуть 15 балів до рейтингу. А ті, хто успішно закінчили трирічні або більш тривалі курси освіти в Канаді, отримають 30 балів до рейтингу. Охочих отримати дозвіл на постійне проживання в Канаді відбиратимуть зі списку постійних претендентів на проживання. Після цього їм буде запропоновано подати відповідну заявку через систему Express Entry. Рейтинг кандидатів буде побудований на основі балів, що присуджуються за такі фактори, як кваліфікація, отримана в Канаді, пропозиції про роботу, рівень освіти, знання англійської та вік.