Перша робота в Канаді: поради щодо оформлення резюме


Первая работа в Канаде: советы по оформлению резюме

Вдале резюме може змусити звернути на себе увагу і виділитися серед десятків інших кандидатів. Професіонали Humber College дають вартісні поради, дотримання яких допоможе Вам отримати роботу своєї мрії. Нижче наводяться найважливіші рекомендації.

Ключові слова. Найкращий спосіб написати резюме для позиції, яка вас зацікавила, – це уважно прочитати опис і згадати у ваших навичках те, що ця робота від вас вимагає (якщо, звичайно, у вас є такий досвід).

Різні резюме. Якщо ви подаєтеся на кілька робіт, щоразу пишіть нове резюме, адже навіть однакові позиції різних компаній мають різні вимоги і передбачають роботу над проектами різного характеру.

Розслідування. Добре вивчіть компанію, до якої подаєтесь на роботу, і зробіть доречні посилання до вашого розслідування в Cover Letter. У цьому вам допоможе сайт компанії та читання її новин. Підкресліть у своєму Cover Letter, чому ви хочете працювати саме на цій позиції та на цю компанію.

Чернетка. Напишіть приблизне резюме, в якому будуть перераховані ваша освіта, навички, досвід роботи, нагороди тощо. Центр кар’єри Хамбера допоможе вам удосконалити ваше резюме після.

Рекомендації. Багато позицій вимагають від аплікантів дві-три рекомендації. Тому дуже корисно зберігати хороші стосунки з вашими професорами в коледжі та босами з попередніх робіт. Перш ніж вказувати їхні контакти у вашому резюме, зв’яжіться з ними і запитайте, чи згодні вони бути відповідальними за ваші знання та навички.

Інтерв’ю. Підготуйтеся до інтерв’ю. Дайте відповідь особисто собі на головне запитання: “Чому мають найняти саме вас?”. У підготовці до інтерв’ю вам допоможе ресурс: Humber.ca

Документи:

  • Резюме;
  • Cover Letter;
  • Рекомендації;
  • LinkedIn профайл;
  • Social Insurance Number (SIN);
  • Студентський першит;
  • Ваш розклад.

Бонус:

НЕ згадуйте в резюме вашу середню освіту, тому що те, що ви студент коледжу, вже передбачає, що закінчили школу.

Прочитайте стандарти роботи в Канаді. Це вам допоможе уникнути непорозумінь у процесі роботи, тому що закони і правила в Канаді можуть відрізнятися від законів і правил у вашій країні.

 

Статтю взято з ресурсу: humbertoronto