Літні мовні програми в Канаді


Летние языковые программы в Канаде

 

Дитячий освітній туризм – явище досить нове для нашої країни, яке дедалі більше завойовує популярність як серед дорослого населення, так і молодого покоління.

І це закономірно і справедливо, оскільки сучасні підлітки раціональні у своєму виборі, бо усвідомлюють, які перспективи відкриває перед ними відвідування міжнародних мовних центрів.

Хоча мовні табори Англії та США визнані меккою освітнього туризму, а кількість охочих відвідати різні мовні школи неухильно зростає, проте останнім часом дедалі більше батьків віддають перевагу Канаді. І причини для цього вагомі.

По-перше, це м’який клімат, практично ідентичний нашим кліматичним умовам, тож період адаптації пройде безболісно. Це сприятлива екологічна ситуація, можливість насолоджуватися мальовничими природними ландшафтами, адже Канада – це країна найчистіших озер, первозданної природи і красивих гір.

Відправляючи дитину в країну кленового листа, ви можете бути впевнені в її безпеці, тому що недарма Канаду визнано однією з найсприятливіших для проживання країн світу. Важливим критерієм на користь вибору Канади є офіційна державна двомовність. Таким чином, у вашої дитини є чудова нагода вдосконалити знайому англійську мову й одночасно набути впевнених навичок французької розмовної мови.

Усі літні мовні табори пропонують широкий спектр навчальних програм, які ґрунтуються на передових європейських викладацьких методиках, у результаті чого ви можете бути впевнені, що якість навчання в канадських школах не поступається аналогічним навчальним закладам в Англії, Швейцарії та США.

Висококваліфіковані викладачі та тренери знайдуть до кожної дитини індивідуальний підхід і зроблять процес навчання захопливим і пізнавальним.
Крім цікавої навчальної програми, кожен мовний табір приділяє особливу увагу проведенню вільного часу учнів, а для цього пропонує різноманітні спортивні та розважальні заходи, екскурсії та походи на вибір. Під наглядом досвідчених тренерів ваша дитина відкриє для себе і спробує свої сили в таких екстремальних видах спорту, як рафтинг, віндсерфінг, сплав на каное і байдарках.

Обираючи мовну канікулярну програму в Канаді, ви подаруєте своїм дітям приголомшливі незабутні канікули!