Дедалі більше людей обирають вчити англійську в Торонто


Все больше людей предпочитают учить английский в Торонто

Торонто – незвично яскрава, барвиста, космополітна, багатогранна і дуже активна частина Канади. Незважаючи на це, Торонто по праву вважається одним із найчистіших і найбезпечніших міст материка. Назва “Торонто” має значення “місце зустрічі”: місце зустрічі з мрією, місце зустрічі з новизною, місце зустрічі з майбутнім, місце зустрічі з новими відчуттями і враженнями, а головне, це місце зустрічі зі знаннями.

Не дарма Торонто вважають чудовим місцем для навчання, особливо для іноземних студентів. Причин для такої думки багато:

  • тут ніхто не буде самотній, оскільки Канада відкрита для всіх національностей;
  • тут надається шикарна освіта (від школярів до професіоналів);
  • тут чудове місце, щоб практикувати англійську мову;
  • тут найчуйніші, найдобріші, найпривітніші і найвідкритіші люди;
  • тут навчалися наші студенти і залишили свої позитивні відгуки.

 


“Незважаючи на вмовляння співробітників компанії Стаді Брідж, перед поїздкою я дуже хвилювалася, але коли зустрілася з представником школи ELS Toronto в аеропорту, одразу ж зітхнула з полегшенням.

Вчитися було зовсім не складно, все йшло “як по маслу”, легко і невимушено. Домашні завдання, звичайно ж, були, але це не здавалося таким тягарем, як завдання викладачів мого ВНЗ. Мені неймовірно сподобався підхід викладачів, які звертали увагу на кожного студента моєї групи і, за необхідності, робили акцент на проблемному питанні ще раз. Окреме ДЯКУЮ хочу сказати сім’ї, в якій я зупинялася: дуже милі і добрі люди, які, між іншим, дуже смачно готують. Місяць пролетів швидко, але я встигла відвідати ZOO, CN-tower, насолодитися Ніагарським водоспадом, а також побувала у французькій частині Канади, а головне, абсолютно не відчула дискомфорту під час спілкування з канадцями і представниками інших країн”.

Анастасія, 19 років, Київ (ELS Toronto)

 


“Щоліта я проводжу кілька тижнів за кордоном. Цього літа на канікулах я відвідав англійську мовну школу Sprachcafee в місті Торонто. Мені дуже сподобалася школа, дивовижне місто, діти, які приїхали вчитися, вчителі з різними методами викладання, моя нова сім’я, організація позашкільних заходів. Деякі місця я навіть не встиг відвідати. Заняття були цікавими та різноманітними. Я вдячний Study Bridge за яскраву і незабутню поїздку, а також за допомогу в організації мого навчання. Три тижні пролетіли непомітно. Обирайте Торонто!”.

Кирило, 17 років, Донецьк (Sprachcaffe Toronto)

 


“Три дні тому я повернувся з Торонто. Скажу тільки одне – я хочу навчатися в канадському ВНЗ, і це остаточне рішення. Це не перша моя поїздка в закордонну мовну школу, але саме ця залишила неймовірно позитивні враження. Під час навчання я мешкав у резиденції University of Toronto. This university is really huge. Всюди літає дух студентства. Я почувався справжнім студентом цього вишу: проживав у справжній студентській кімнаті, харчувався в студентських їдальнях і кафетеріях, навчався в аудиторіях, де восени почнуть займатися студенти стаціонару, проводив перерви на кампусі, сидячи під великим деревом із товаришами з Бразилії та Іспанії, а також, як і всі студенти, досліджував це чарівне місто. Всім любителям адреналіну та нових вражень рекомендую побувати в Canada’s Wonderland. Дякую колективу Study Bridge за те, що переконали моїх батьків відпустити мене так далеко.)))”

Станіслав, 15 років, Київ (University of Toronto)

 


“Цього літа я провів незабутній місяць у мовному центрі LSC. Я вибрав інтенсивний курс англійської мови, оскільки через рік збираюся вступити в Конестога коледж. Вільний час я міг витратити на екскурсії, але я вирішив, що зроблю це, будучи студентом. Цей місяць справив на мене величезне враження: займався з суперпрофесійними викладачами, відчутно підтягнув англійську, жив в англомовній сім’ї, де мене прийняли як рідного, познайомився з хлопцями з Іспанії, Мексики, Бразилії, Швейцарії та Америки, а найголовніше – підготувався до здачі IELTS. Тепер я точно готовий поповнити лави канадських ВНЗ. До речі, мої друзі в Україні теж зацікавилися цим”.

Сергій, 21 рік, Запоріжжя (LSC Toronto)

 

Співробітники компанії Study Bridge з радістю допоможуть Вам підібрати потрібну програму навчання в найкращому місці.