“Реальна казка” про вищу освіту в Канаді


«Реальная сказка» о высшем образовании в Канаде

Скоро весна, а там і літо. Казкова пора для молоді, сповнена радістю, відпочинком, зустрічами, новими знайомствами, подорожами, словом – час для повного заряду енергією.

Ось тільки не всі молоді люди зможуть насолодитися всією красою цієї теплої пори року. Одні закінчать школу і займуться нелегкою процедурою вступу до ВНЗ, інші отримають університетський диплом і з головою поринуть у важкий світ працевлаштування, співбесід і напрацювання дорогоцінного досвіду. А як же відпочинок?!!!

  • Багато прогресивних ВНЗ за кордоном, особливо в Канаді, надають іноземним студентам можливість вступити до університету без вступних іспитів. Основною умовою для вступу є наявність грамотно складеного пакета документів і сертифіката, що підтверджує рівень володіння англійською, який можна отримати в Києві. Зауважте, що літо при цьому у Вашому повному розпорядженні.
  • Навчаючись у канадському виші, Ви не тільки отримаєте диплом, що котирується в усьому світі, а й досвід роботи, який так необхідний випускникам для подальшого працевлаштування. У рамках програми університетів і коледжів Канади студенти проходять постійні стажування і практику за фахом на підприємствах, які часто оплачують роботу практикантів.
  • А ось після закінчення програми Post-Graduate (аналог вітчизняного “спеціаліста”) у випускників канадських ВНЗ з’явиться можливість отримати дозвіл на роботу (Work Permit) у Канаді терміном до трьох років.
  • Ще однією особливістю освітніх програм університетів і коледжів Канади можна назвати програми co-op (коли студенти вчаться та стажуються в Канаді), за якими 30-50% навчанняце оплачувана робота (стажування) з метою отримання практичних навичок за фахом за кордоном.
  • Ба більше, при канадських університетах існують центри підтримки іноземних студентів, які допомагають у працевлаштуванні: від написання резюме до запису на співбесіди в провідні компанії.

Саме тому Канаду ще можна назвати країною відпочинку та свята для студентів і випускників ВНЗ.

Компанія Study Bridge пропонує понад 3000 програм у школах та університетах зарубіжних партнерів усього світу для дітей, студентів, дорослих, сімей, керівників, професіоналів тощо.

Використовуючи багаторічний досвід, ми допоможемо Вам вибрати найбільш вдалу програму навчання в найкращих навчальних закладах Канади (середню освіту, вищу освіту, канікулярні та екзаменаційні програми), провести переговори з ВНЗ, грамотно зібрати пакет необхідних документів і будемо консультувати Вас під час перебування на навчанні в цій країні.