Студентське життя в University of Chester


Студенческая жизнь в University of Chester

Університет Честер розташовується на двох кампусах – в одному зі старовинних міст Англії Честері на північному заході країни і в сучасному динамічному містечку Уаррінгтон, що за півгодини їзди від Честера. Керівництво університету, піклуючись про створення гідних умов для ефективного навчання та комфортного проживання студентів, щорічно виділяє мільйони фунтів стерлінгів на розвиток студентських містечок. Університет обладнаний за останнім словом техніки для проведення практичних занять:

  • звукоізольовані репетиційні студії, майстерні прикладних мистецтв, студії звукозапису, фотостудія та фотолабораторія;
  • медичне містечко для практики в умовах справжньої лікарні з комп’ютеризованими манекенами-пацієнтами тощо;
  • науково-дослідні лабораторії для студентів – біологів, біохіміків, мікробіологів і молекулярних біологів.

Для забезпечення теоретичного боку навчання в університеті обладнані сучасні бібліотеки, що налічують близько 300 тисяч книжок, та комп’ютерні класи.

Чимала увага приділяється студентському громадському життю. При університеті діє Студентське Товариство, радіостанція та університетська газета. Студентська асоціація, використовуючи рекреаційні ресурси університету, займається, зокрема, організацією активного відпочинку для студентів, спортивних клубів, змагань тощо. Також студенти університету Честер мають змогу брати участь у волонтерських проєктах, які спрямовані не лише на зміцнення міжособистісних зв’язків, а й на справжню практику, набутих під час навчання, навичок і знань.

Університет готовий забезпечити іноземних студентів житлом у студентському гуртожитку (з харчуванням або без, з додатковими зручностями за запитом), або ж надати допомогу в пошуку приватного житла.

Керівництво університету дбає про підтримання доброзичливої атмосфери на кампусах і швидку адаптацію до нових умов іноземних студентів, які становлять менше 5% від загальної кількості учнів. У зв’язку з цим, для них організовуються підготовчі мовні курси та орієнтаційні тренінги.

Університет Честер пропонує не тільки високоякісну сучасну освіту, а й є одним із найкращих прикладів класичного англійського університету, який, будучи одним із найстаріших університетів країни, зумів чудово адаптуватися до сучасних умов і потреб, і зберегти свої позиції в списку престижних навчальних закладів завдяки високопрофесійному викладацькому складу та програмі підтримки студентів.