Освіта у Великій Британії – ціна питання


Кожні батьки мріють дати своїй дитині тільки найкраще – виховання, відпочинок, матеріальні блага. Якщо раніше наші співгромадяни щосили намагалися забезпечити своє чадо окремою житлоплощею або засобом пересування, відмінним від автобуса чи метро, то тепер дедалі частіше вони “інвестують” у його якісну зарубіжну освіту. Тобто, кажучи словами народної творчості, – вчать ловити рибу, а не дають її вже спійманою.

Британія – еталон класичної освіти

Напевно, при згадці про класичну освіту кожен згадує величні споруди Оксфорда і Кембриджа, Туманний Альбіон і професорів у мантіях. Можливо, саме ця асоціація робить Британію такою популярною і привертає туди з кожним роком дедалі більшу й більшу кількість студентів із різних країн.

Але навчання в Англії таке популярне не тільки через свою історію, воно також визнане одним із найбільш універсальних і прогресивних у світі. Так, практично кожен університет пропонує понад 100 бакалаврських і магістерських програм, ба більше, студент може вибрати магістратуру наукової або прикладної спрямованості.

Вартість навчання в Англії

Більшість людей думає, що тільки заможним людям по кишені оплатити навчання дитини в Британії. Але це, на щастя, не так. Наприклад, рік навчання на бакалавраті в університеті Herriot Watt складе всього 9000 фунтів стерлінгів, що дешевше на 10-25%, ніж у більшості європейських країн. Ба більше, університети завжди готові надати стипендії або знижки на навчання іноземним студентам.

Приводом для отримання знижки може бути наступне: видатні знання у своїй галузі та хороша успішність, внесок у розвиток науки (робота в лабораторіях або на кафедрі) або спорту. Можна навіть просто бути одним із небагатьох представників своєї країни в університеті або оплатити рік навчання повністю.

Вартість року навчання на магістратурі у Великій Британії здебільшого дещо вища – 10-14 тис. фунтів на рік, але, зазвичай, програма триває лише один рік, що також дає змогу заощаджувати. Адже в більшості європейських країн магістерський ступінь присуджують лише після 2-х років навчання (з вартістю 10-12 тис. євро на рік). До того ж можна знайти досить бюджетні варіанти, як, наприклад, Університет Честера, де можна стати магістром лише за 8,5-9,5 тис. фунтів.

Телефонуйте зараз! І ми підберемо найкращу для Вас програму навчання!