Як обрати канікули за кордоном або мовні курси?


Наближається час канікул і батьки починають замислюватися над тим, як їхні чада зможуть провести цей час весело і з користю. Одним із таких варіантів можуть бути канікули за кордоном, які вдало поєднають невимушене вивчення мови та величезний досвід у спілкуванні з дітьми з інших країн.

Канікулярні програми слід обирати дуже уважно, з огляду на безліч чинників: географію, необхідну мову, кількість “російськомовних” у даній школі тощо. Але якій дитині захочеться вчитися під час канікул? Річ у тім, що ці курси розроблені за спеціальною “полегшеною” програмою, яка дає можливість навчатися, але при цьому навіть не помічаючи цього. Повне занурення в мовне середовище, захопливі інтерактивні заняття, насичена екскурсійна програма та багато цікавих пригод зроблять канікули за кордоном Вашої дитини незабутніми та ефективними.

Низка британських шкіл надають різноманітну кількість так званих “activities”: заняття спортом, приготування національних страв, верхова їзда, уроки танців, інформатики, історії та багато іншого. Безумовно, все це покращить проведення часу в будь-якій країні, але варто врахувати основну мету цих занять – для повного розуміння своїх однолітків або тренерів Вашій дитині не залишиться нічого іншого, окрім як використовувати мову, яку вона вивчає, в певній ситуації, при цьому розуміючи інших.

Величезною перевагою канікулярних програм за кордоном є врахування вікових груп та їхніх потреб. Так, відвідування цих шкіл в Англії можливе як для дітей і молоді, так і для людей старшого віку.

Вибір, звісно, за Вами: можна залишитися вдома і покращувати свій рівень із репетитором, але місяць, проведений у мовній школі за кордоном у невимушеній атмосфері, дорівнюватиме року підготовки вдома.

Ну і звісно, дітям так хочеться нових вражень!