Менеджер з освіти за кордоном. Навіщо до нього звертатись?


Менеджер з освіти за кордоном. Навіщо до нього звертатись?

Щороку дедалі більше амбіційних студентів пакують валізи і вирушають «гризти граніт науки» до закордонних університетів. Студенти вибирають для себе найрізноманітніші спеціалізації від інженерії та медицини до виробництва модного одягу, вивчення бізнесу, іноземних мов, політології, режисури та ін. У зв’язку з цим, студенти стикаються з різними непередбаченими ситуаціями на етапі вибору країни та спеціалізації, вступу до обраного навчального закладу, отримання візи та організації самої поїздки. Як же уникнути цих складнощів і проблем у цьому нелегкому, але такому захоплюючому процесі? Найпростіша і найлогічніша відповідь — це звернеться за допомогою до професіонала, а саме до менеджера з освіти за кордоном.

Отже, у цій статті ми спробуємо коротко пояснити, хто ж такий цей експерт з освітніх програм за кордоном і з’ясувати навіщо він потрібен.

Для більш точного уявлення навіщо потрібен консультант з освіти за кордоном, спробуйте уявити, що вам потрібно вирвати зуб. Теоретично, можна погуглити і, подолавши якийсь дискомфорт, можна вирвати зуб і самому, але практично краще не намагатися, а звернутися до стоматологу, оскільки невідомо, чим може закінчиться цей експеримент. Так і з надходженням: теоретично можна все зробити самому, але на практиці краще звернутися до експертів, які працюють у цій сфері, мають певні знання та навички, володіють набором інструментів, необхідним для зарахування студента до університету та отримання візи, а також мають достатній практичний досвід у вирішенні різноманітних проблем, від глобальних до дрібних побутових протягом усього періоду навчання.

Звичайно ж, ви можете заперечити, і навести безліч прикладів, як ваш сусід, друг, знайомий, сусід друга або улюблений блогер пройшли цей шлях самостійно і поїхали вчитися без допомоги менеджера з освіти за кордоном. Однак, ви повинні розуміти, що без участі фахівця ви ризикуєте стати жертвою фейкових статей в інтернеті, неправильно підготувати документи або вибрати університет, у який вкладається багато грошей на рекламу в мережі, а не той, який дійсно дає хорошу підготовку і, як результат, найвищий рейтинг працевлаштування.

Якщо ви вирішили звернутися за допомогою до компанії з освіти за кордоном, дуже важливо навчитися відрізняти якісну компанію з висококваліфікованими спеціалістами від компаній, які намагаються вивчити нову для себе сферу діяльності. Насамперед, зверніть увагу на університети-партнери цієї компанії. Зазвичай, для того, щоб університет уклав договір на партнерство з компанією, всі менеджери повинні пройти ряд тренінгів і скласти певні тести, а також надати потенційному партнеру ряд рекомендацій від поточних партнерів. Також добре буде попросити менеджера надати сертифікат про партнерство з пропонованим освітнім закладом.

По-друге, менеджери гарного освітнього агентства відвідують усі партнерські університети, школи та мовні школи, з метою переконатися, що все заявлене освітніми установами відповідає дійсності. Крім того, менеджери хорошої компанії зобов’язані відвідувати партнерські зустрічі, відвідувати семінари, вебінари, щоб бути в курсі останніх змін у програмах, візових процесах, ціновій політиці. Наприклад, лише за останній рік співробітники компанії «Стаді Брідж» відвідали понад 50 шкіл та університетів у Європі та Америці, відвідали партнерські освітні тренінги у різних країнах та надали якісні послуги більш ніж 500 клієнтам.

Але головне, кваліфікований менеджер з освіти за кордоном, насамперед, повинен уміти слухати і вникати в конкретно вашу ситуацію, він повинен поцікавитися вашими планами та очікуваннями від кар’єри, країни та програми, він повинен не просто викласти факти, а пояснити як саме пропонована їм програма допоможе вам у досягненні ваших цілей.

І останнє, дуже уважно поставтеся до вартості навчання та послуг. Запитуйте у менеджера фінальну суму за навчання, проживання, харчування, переліт, страховку та інші витрати. Переконайтеся, що ви не забули уточнити вартість реєстраційних, консульських зборів та інших супутніх платежів. Ваш менеджер повинен створити такі умови співпраці з вами, за яких процес надходження буде максимально комфортним, а спілкування приємним та легким.