Чим можна зайнятися, отримавши диплом у галузі медіа та комунікацій?


диплом у галузі медіа та комунікацій

Що дає диплом у сфері медіа та комунікації? Дізнайтеся, що ви вивчатимете на курсі цього напряму, які предмети вам варто вивчати, щоб отримати місце в університеті, і яку роботу ви зможете отримати після закінчення університету.

Що таке медіа та комунікації?

При отриманні спеціалізації в галузі медіа та комунікації ви вивчатимете історію та вплив на суспільство різних форм засобів масової інформації, а також способи їх використання для передачі різних повідомлень.

Курс може спиратися на деякі елементи соціальних та гуманітарних наук, але основна увага приділяється масовим комунікаціям та комунікаційним дослідженням.

Що вивчають на курсі з медіа та комунікацій?

Ця спеціалізація охоплює цілий ряд тем, залежно від того, в якому університеті ви вирішили навчатися.

Протягом першого року студенти знайомляться з цілою низкою теорій та досліджень, що досліджують роль медіа у суспільстві.

Модулі другого та третього курсу є більш поглибленими та можуть досліджувати вплив засобів масової інформації на фемінізм, війну, раси, злочинність, уявлення про тіло, політику та спорт.

Велика кількість програм у галузі медіа та комунікацій також охоплюватиме методи, що використовуються для створення фільмів, документальних фільмів, мобільних медіа, радіотехнологій та відеоігор.

Більшість курсів також передбачають написання дипломної роботи на третьому курсі.

Що варто вивчати в середній школі, якщо ви плануєте отримати диплом у галузі медіа та комунікації?

Вивчення медіа або комунікацій у школі було б корисним, однак це не є обов’язковою вимогою, і не всі школи пропонують такі предмети.

Варто звернути увагу на соціальні чи гуманітарні науки, але більшість університетів не вказують на конкретні предмети. Студенти повинні мати можливість продемонструвати інтерес до ЗМІ за допомогою працевлаштування у цій сфері, а деякі університети можуть попросити портфоліо ваших робіт.