Уважність, ініціативність і організованість – ось деякі з основних якостей, які допоможуть вам здобути прихильність вашого викладача.
Поради щодо успішної адаптації в університеті, зазвичай, зосереджені на тому, що можна зробити, щоб подружитися з новими людьми та освоїтися в групі однолітків.
Але створення хороших робочих стосунків із вашими викладачами може бути настільки ж важливим.
Виділення такої ж кількості часу роботі з викладачами, як і соціальному життю іноді може стати секретом успішного студентського життя.
Дослідження, проведені серед співробітників, які працюють в університетських приймальних комісіях у Великій Британії та США на замовлення міжнародних шкіл ACS, розкрили, що вони найбільше хочуть бачити у студентах:
Три найважливіші якості, яких очікують від студентів:
- підтвердження позитивного ставлення до навчання – 98%;
- підтвердження інтересу до обраного предмета – 97%;
- підтвердження здатності мислити та працювати самостійно – 91%.
Конкретні кроки, щоб справити враження на вашого викладача
Відвідуйте кожен семінар, попередньо підготувавши принаймні обґрунтування однієї точки зору, та одне запитання про щось зі списку літератури, щоб бути готовим упевнено висловлюватися. Чим більше дискусій буде у вашій групі на семінарі, тим краще.
Для підготовки запитання та обґрунтування точки зору вам потрібно почитати літературу та зробити нотатки. Вас оточуватимуть люди з різних країн з різною освітою, що є чудовою можливістю повчитися в них. Запитайте, як вони роблять нотатки – ви можете дізнатися про нову техніку, яка допоможе і вам. Це чудовий спосіб познайомитися з кимось у спокійній обстановці, яка не пов’язана з вечірками.
Інші якості, які університети хочуть бачити в студентах:
- допитливий розум – 90%;
- хороша письмова англійська – 90%;
- здатність добре працювати в групах – 73%.
У той час як демонстрація живої роботи розуму справить враження на ваших наставників і буде корисною для вашого власного саморозвитку, залучення у двох інших ключових галузях університетського життя також буде виграшним – ініціативність та участь у громадському житті.
Незалежне мислення передбачає вміння все робити вчасно і планувати свій час, а також це означає вміння ставити запитання й обговорювати спірні точки зору. Знову ж таки, дізнайтеся в інших студентів, як вони планують свою роботу, наприклад, скільки часу вони виділяють на різні етапи написання самостійної роботи. Таким чином ви також цього навчитеся. Ви, найімовірніше, справите враження на свого викладача, вчасно здавши добре продуману роботу.
Початок навчання в університеті – чудова можливість, щоб змінитися. Не обмежуйте себе тим, що ви робили в школі. Приєднавшись до широкого нового кола студентів, у вас буде куди більше шансів знайти групу людей, з якими ви зійдетеся.
Коли ви знайдете групу, яка вам сподобається, беріть активну участь у її житті, наприклад, плануйте вечірки або організовуйте планові заходи. Таким чином ви не тільки зробите свій внесок у цю групу, покращите власні навички та доповните резюме, а й підвищите якість насиченого університетського життя.
Університети хочуть бачити серед своїх студентів таких людей, які братимуть участь у житті груп і розширюватимуть свій студентський досвід, а також досвід інших.