Переваги вищої освіти на Мальті


 Преимущества высшего образования на Мальте

З кожним роком освіта за кордоном стає все більш популярною. Дедалі більше абітурієнтів, зважуючи всі “за і проти”, зрештою приймають рішення на користь закордонного диплома і вирушають навчатися за кордон, залишаючи рідні домівки, близьких людей і безліч друзів.

Однак для того, щоб випускника школи прийняли в більшість закордонних навчальних закладів, недостатньо мати атестат і оплатити рахунок за навчання. Вимоги до абітурієнтів часто дуже високі, а рівень англійської мови повинен відповідати певній кількості балів за IELTS. Для того, щоб полегшити абітурієнтам вступ до ВНЗ, було розроблено програму довузівської підготовки Foundation, після успішного закінчення якої студент може продовжити освіту в будь-якому з бажаних навчальних закладів. Проте ця стаття буде не про програму Foundation, а про ту унікальну можливість, яку пропонують мальтійські університети.

Отже, для абітурієнтів, які планують надалі пов’язати свою освіту з британськими університетами, є чудова можливість: у 2016 р. інститут вищої освіти Святого Мартіна надає іноземним студентам можливість навчання на підготовчій програмі Foundation тривалістю 30 тижнів, після закінчення якої студенти зможуть продовжити освіту в провідних університетах Великої Британії. Звичайно ж, у більшості абітурієнтів виникне запитання: “Навіщо мені навчатися на Мальті, замість того, щоб закінчити програму Foundation в тому університеті, де я збираюся вчитися?” Тут спробуємо відповісти на це запитання і навести кілька переваг навчання на Мальті.

Отже, першою та очевидною перевагою є вартість питання. 30-ти тижневе перебування на Мальті разом із навчанням, проживанням та харчуванням обійдеться Вам набагато дешевше, ніж перебування у Великій Британії.

Другою перевагою є те, що Мальта – це англомовна країна, тому рівень мовної підготовки буде анітрохи не гіршим, ніж у мовних школах Великої Британії.

Третя перевага – це чудовий клімат Середземномор’я, де навіть взимку температура не опускається нижче +15 °C, на відміну від сирого і неприємного клімату Великої Британії.

Четвертою і важливою перевагою є те, що візу на Мальту отримати набагато легше, ніж візу до Великої Британії. Незважаючи на те, що Мальта входить до Шенгенської зони, візові вимоги для в’їзду набагато ліберальніші.

І п’ятою перевагою є те, що мальтійці славляться своєю відкритістю і доброзичливістю, тому розв’язання будь-яких питань, починаючи від пошуку житла і закінчуючи пошуками необхідної інформації, буде набагато легшим і приємнішим.