Англійська на Мальті для дітей і сімей


Английский на Мальте для детей и семей

Для більшості вивчення мови – це довгий і часто не цікавий процес. Ми всі очікуємо хороших результатів за гранично короткі терміни, а ось часу все не вистачає. А що якщо поєднати вивчення англійської мови та канікули на Середземноморському узбережжі? Мальта може бути чудовою пропозицією для тих, хто хоче покращити свою мову і провести незабутній час!

Красу і переваги Мальти можна описувати довго. Це і чудовий клімат, де є тільки весна і літо; і багата культурна спадщина, якою мальтійці надзвичайно пишаються. На Мальті дві державні мови – мальтійська та англійська. Місцеві жителі вивчають англійську з дитинства, тому, прибувши туди, Ви будете повністю занурені в англомовне середовище!

Переваги навчання на Мальті 

Доступні ціни. Так, навчання на Мальті на 30% дешевше порівняно з іншими європейськими країнами. Мальта пропонує дитячі програми від €300 за тиждень (навчання + проживання + екскурсії), дорослі від €230 за тиждень (навчання + проживання + екскурсії).

Гнучкість у виборі програм для сім’ї. На Мальту можна поїхати всією сім’єю, при цьому діти і батьки вивчатимуть англійську окремо, а вільне дозвілля весело проведуть разом.

Відсутність візових проблем. При отриманні візи Ваша присутність не потрібна.

Занурення в мовне середовище. Практика спілкування триватиме і після занять, оскільки англійська – друга державна мова.

А також:

  • Величезний вибір мовних центрів і студентів з усього світу!
  • Невеликі групи в школах та індивідуальний підхід.
  • Поєднання відпочинку і навчання.

Мальта – це чудовий вибір як для дітей і молоді, так і для їхніх батьків!

Проведіть незабутні канікули на Мальті!

Якщо у Вас виникли запитання, наші менеджери з радістю на них дадуть відповідь!