Робота після університету Іспанії: які спеціальності найперспективніші?


Якщо ви мрієте не тільки закінчити престижний іспанський ВНЗ, але потім і працевлаштуватися в цій чудовій країні, зверніть увагу на професії, які користуються незмінним попитом у роботодавців. У такому разі, навіть незважаючи на те, що в державі є досить високий рівень безробіття серед місцевого населення, ви зможете розраховувати на престижну посаду.

Робота після університету Іспанії

Туризм та готельний бізнес у пріоритеті

Іспанія — країна, яка приваблює мандрівників з усього світу: багата історична спадщина, чудові пляжі на морському узбережжі, м’який середземноморський клімат, величні гори, фестивалі та карнавали, які щорічно проводяться, притягують тисячі шанувальників.

Проте досі у цій сфері в Іспанії відчувається дефіцит фахівців, які впевнено володіють англійською мовою.

Інші затребувані професії

Медицина та фармація. Незважаючи на високу оплату праці, країна потребує лікарів, фізіотерапевтів та фармацевтів. Почасти це обумовлено медичним туризмом, що активно розвивається, тому перевага надається співробітникам, що володіють декількома мовами, особливо англійською. Після закінчення ВНЗ вдається влаштуватись за спеціальністю понад 80% випускників.

Інженерні спеціальності та IT-сфера. Особливо цінуються високі біотехнології, а також інженерія:

  • електронна;
  • морська (океанічна);
  • авіаційна;
  • промислова.

Інші престижні професії:

  • інформатика;
  • програмування;
  • кораблебудування;
  • промислова автоматика та електроніка.

Комунікації та бізнес. Серед іншого затребувані фахівці з телекомунікацій, а також дослідження ринку, актуарні науки і фінанси.

Гуманітарні професії

А ось отримати роботу іноземцю – випускнику гуманітарного закладу в Іспанії проблематично. Особливо це стосується таких напрямків, як філологія (французька, арабська, німецька, іспанська та інші), історія, географія, екологія, геологія та лісництво.

Як правило, у країні рівень працевлаштування за цими спеціальностями становить трохи більше 50-60%. Однак ситуація може змінитися, якщо йдеться про інші іспаномовні країни.

Яку професію вибрати для працевлаштування у державах Євросоюзу?

Окрім технічних спеціальностей та медицини в ЄС користуються попитом випускники економічних факультетів, юристи, викладачі. Залишаються такі напрямки, як менеджмент, хімічна промисловість, кібербезпека.

Для вступу до вищого навчального закладу Іспанії необхідний рівень володіння мовою (англійською або іспанською) В2 для бакалаврату та С1 для більшості програм з магістратури. «Study Bridge» допоможе підібрати відповідний вуз або бізнес-школу в столиці або будь-якому іншому місті країни, а також надасть низку комплексних послуг, пов’язаних із проходженням мовних курсів, підбором варіантів резиденцій для проживання, підготовкою повного пакету документів для оформлення візи.