Програма “Дизайн і розробка комп’ютерних ігор”


Б’ємося об заклад, якщо Ви проведете опитування на вулицях будь-якого міста, то навряд чи знайдете дитину або дорослого, який ніколи в житті, хоча б раз, не грав у комп’ютерні ігри, не бачив фільму в 3D-форматі або взагалі не заходив на комп’ютерні сайти. У наш час сфера ігрової промисловості перебуває на стадії активного розвитку, а сучасне покоління не уявляє свого життя без цифрових технологій. Уподобання активних і не дуже активних геймерів можуть варіюватися від ігор в одягання Барбі до певних складних стратегій.

Программа «Дизайн и разработка компьютерных игр»

Багато хто вважає комп’ютерні ігри дурістю, або, в кращому випадку, хобі програмістів, не розуміючи, що ігрова і 3D індустрія увібрала в себе як різноманітні види творчості, так і найсучасніші технології. Звісно, попит породжує споживання, і фахівці, що займаються дизайном ігор і веб-сайтів, програмісти, на плечах яких лежить уся формула гри, стають дуже затребуваними в міжнародних компаніях. Дуже часто, перебуваючи під впливом ігрової культури, геймер може обрати для себе професію дизайнера ігор, адже більшість відомих дизайнерів у сфері інформаційних технологій прийшли туди саме через свою любов до ігор.

Отже, якщо захоплення іграми, програмуванням, або тим і іншим, стало невід’ємною частиною Вашого життя, якщо Ви готові не відходити від комп’ютера годинами, щоб потрапити до гейм-індустрії та займатися улюбленою справою, якщо Ви прагнете побудувати свою кар’єру в цій галузі, Вас може зацікавити програма “Дизайн та розробка комп’ютерних ігор” (Game Design & Development), яку пропонує університет прикладних наук Ханзе в Нідерландах.

Навчаючись за цією програмою, Ви розроблятимете ігрові концепції в 2D і 3D. Ви дізнаєтеся, як можна перетворити концепцію гри на кінцевий продукт і як залучити користувача. Крім вивчення розробки та дизайну ігор, Ви зможете займатися науково-дослідницькою, інноваційною діяльністю, вивчати міжкультурні комунікації та підприємництво. Дизайнер, художник, розробник ігор – це тільки три основні професії, в яких Ви зможете реалізувати свій творчий потенціал і застосувати технічні знання. Звичайно ж, варіантів набагато більше. Тільки уявіть собі, які професійні перспективи з виходом на міжнародний ринок відкриваються перед людиною, що має диплом одного з провідних вишів Європи, та справжнього фаната своєї справи.