Освіта в Голландії – професії майбутнього (частина 2)


Уявіть собі день із життя сучасної звичайної людини. Дзвонить будильник, сніданок, кава, перевіряєте електронну пошту, дорога до роботи (автомобіль, метро або автобус), дзвінки друзям, співробітникам, рідним по мобільному, робота, дорога додому, магазини, телевізор, соціальні мережі, душ, сон.

А тепер подумки приберіть усі прилади, гаджети, транспорт. Виходить? Звичайно ж, ні. І не вийде.

Образование в Голландии - профессии будущего

У світі, де за допомогою амінокислот можна роздрукувати їстівні овочі на 3D-принтері або, де за допомогою датчиків дім сигналізує про невимкнений електроприлад, неможливо навіть уявити собі людину, яка не користується досягненнями цивілізації.

Технології змінюються настільки швидко, що часом навіть не встигаєш слідкувати за новими гаджетами, що з’являються на ринку. Інтернатизація речей (інтелектуальні окуляри, годинники, валізи та інше), автоматизовані автомобілі, роботи, системи “Розумний дім” – усе це тільки початок того переліку технологій, де використовуються сенсори.

За дослідженнями вчених, сфера сенсорних технологій до 2025 року буде однією з найприбутковіших та найінвестованіших. Це означає, що кількість робочих місць зросте в кілька тисяч разів, і її представники будуть завжди потрібні на ринку праці. Оскільки фахівці сфери сенсорних технологій є дуже затребуваними, постає питання, де можна отримати відповідну освіту. Не кожен ВНЗ, що має цю спеціалізацію, має у своєму розпорядженні відповідну матеріально-технічну базу для підготовки професіоналів справді високого рівня.

Факультет Сенсорних Технологій в Університеті Прикладних Технологій Ханзе в Нідерландах – єдиний у своєму роді технологічний рай для людей, які мріють пов’язати своє життя з інноваційними сенсорними технологіями. Потрібні студенти, які цікавляться наукою, готові виконувати складні наукові та практичні проєкти, а також з далекосяжними амбіціями у сфері розробки нових технологій. На четвертому році навчання Ви матимете змогу обрати, в якому напрямку далі розвивати свою кар’єру.

Образование в Голландии - профессии будущего

Якщо Ви мрієте про кар’єру у сфері інноваційних технологій, якщо не уявляєте себе без творчого процесу і подолання перешкод, якщо Вашими улюбленими предметами в школі або університеті були математика і фізика, то Вам варто поспішити подати документи в Hanze University на факультет Sensor System Engineering. Менеджери компанії “Study Bridge” допоможуть перетворити цей трудомісткий процес на захоплюючу та приємну підготовку до нового, насиченого новими емоціями і враженнями, життя у студентському містечку Гронінген у Нідерландах.

Професії майбутнього. Частина 1