Чому студенти обирають університет Twente


Останнім часом Голландія приваблює дедалі більше іноземних студентів. Для цього є безліч причин: насамперед це, звичайно ж, якісна освіта, а також її доступність; по-друге, це величезний вибір програм для навчання англійською мовою; по-третє, це університети зі світовим ім’ям.

Чому студенти обирають університет Twente

 

Одним з таких університетів є університет Твенте, який у 2018р. у світовому рейтингу QS World Ranking посів 184 місце у світі.

Цей університет приймає іноземних студентів на програму International Foundation Year після закінчення якої студент прогресує на перший курс бакалаврату.

Університет Твенте нагадує місто, де всі пересуваються на велосипедах. Він розташований між містами Енсхеде та Хенгело. Це абсолютно надихаюче місце з величезною територією, безліччю зелені, красивими сучасними будинками та мальовничими площами. На території можна знайти все, що потрібно для комфортного перебування студента: від кафешок, які заманюють студентів різноманітністю ароматів до чудової спортивної інфраструктури: футбольні поля, тінисті корти, скеледроми та багато іншого.

Оплата за навчання відносно невисока: залежно від спеціалізації вартість навчання становить від 9 до 10,5 тис. євро на рік.

Студенти університету можуть проходити стажування в таких компаніях як Shell, ING Bank, KLM, Heineken та інших.

Випускники працюють на високооплачуваних посадах у відомих усьому світі компаніях: Google, Boeing, Philips, Siemens, booking.com та інші.

Під час навчання студентам надається можливість працювати 16 годин на тиждень, а на канікулах повний робочий день. Після закінчення університету, студенти можуть залишитися на рік у країні для пошуків роботи завдяки орієнтаційному року, дозволеному законом.