5 причин навчатися в Нідерландах


У голландських університетах навчаються студенти зі 160 країн. Чим же Голландія така приваблива?

5 причин учиться в Нидерландах

Якісна освіта за прийнятною ціною

Дипломи голландських вишів визнаються в усьому світі. 13 університетів входять до топ-200 найкращих вишів світу за версією World University Rankings 2016-2017 і вважаються найкращими серед європейських університетів. При цьому вартість навчання та життя тут значно нижча, ніж в англомовних країнах.

Навчання реальним навичкам

Навчання вирізняється інтерактивністю та орієнтоване на формування практичних навичок. Новаторський підхід полягає в навчанні діяти в реальних ситуаціях і знаходити ефективні рішення (problem-based learning) через розвиток аналітичного та творчого мислення.

Понад 2 000 програм англійською

Голландія – лідер континентальної Європи в галузі вищої освіти англійською мовою. Крім того, 95% голландців говорять англійською, що дає змогу іноземним студентам легко спілкуватися в повсякденному житті.

Життя в одній із найбезпечніших і найщасливіших країн світу

Згідно з Глобальним індексом миролюбності (Global Peace Index), Голландія є однією з найбезпечніших країн у світі та входить до десятки найщасливіших країн.

Відмінні кар’єрні можливості

Голландія – 18-та за величиною економіка у світі. Деякі з найбільших транснаціональних корпорацій, зокрема Philips, Heineken, KLM, Shell, ING і Unilever, є голландськими. Також Нідерланди є світовим лідером у багатьох сферах, включно із сільським господарством, управлінням водними ресурсами, мистецтвом і дизайном, логістикою та сталою енергетикою. Середня зарплата в країні становить близько $50 000 на рік.

Студент, який має візу на термін понад 3 місяці, може запросити дозвіл на роботу. Випускники мають право протягом року залишатися в країні для пошуку роботи – як “висококваліфікований мігрант” (highly skilled migrant) або “робочий мігрант” (labour migrant). Крім того, у випускників, які отримали ступінь магістра, є можливість повернутися в країну протягом трьох років після закінчення вишу.