Навчання в Китаї – це чудова нагода відкрити для себе найбільш густонаселену країну у світі. Ви відкриєте для себе унікальну суміш стародавньої та сучасної китайської культури, а також мальовничі краєвиди та галасливе нічне життя Китаю. Нові місця, які Ви зможете відвідати зі студентами з усього світу, відкриють Ваші очі не тільки на Китай, а й на цілий світ.
Завдяки швидкому економічному зростанню за останні 30 років у китайських містах були створені роботи сучасної архітектури, що зачаровують, – від високих хмарочосів Шанхаю до Пекінського Національного стадіону “Пташине гніздо”, пишаються китайці і значними стародавніми будівлями, як-от Велика стіна і Заборонене Місто.
За 5000 років історії Китаю було створено безліч визначних пам’яток, крім того, чудеса природи незвичайної краси можна побачити по всій країні.
Неповторне нічне життя Китаю, про яке, можливо, відомо не так багато, проте заслуговує на увагу іноземних студентів.
Подорожувати Китаєм зручно і недорого завдяки добре розвиненій сучасній транспортній інфраструктурі. Добре налагоджені автобусні маршрути, є багато служб таксі, а у великих містах є сучасні лінії метро. Якщо Ви їдете на далеку відстань, то в будь-яке місто можна дістатися літаком або поїздом.
Навчання та проживання в Китаї дешевше, ніж у країнах Європи, США, Японії, Південної Кореї та багатьох інших країнах. Наприклад, для негромадян ЄС плата за навчання в британському університеті становить щонайменше 9000 фунтів (приблизно 13,000 доларів США) щорічно. Проживання може коштувати близько 13,000 фунтів. А в Сполучених Штатах та Австралії найвища плата за навчання в усьому світі. Навіть в інших регіонах Азії навчання не дешеве. У Японії дуже дороге проживання – до 1800 доларів на місяць, а Південна Корея – одна з п’яти найдорожчих країн для іноземців у світі.
З іншого боку, в Китаї плата за навчання за семестр у середньому не більша за 3000 доларів США, а велика кількість короткострокових мовних курсів коштує лише кілька сотень доларів. Харчування та ведення господарства в Китаї не потребує великих витрат. Плата за проїзд в автобусі всього 15 центів, а квиток у метро в Пекіні – 30 центів. Загалом усе більш ніж доступно в Китаї. Навіть дешево!
Що стосується економіки Китаю, то вона найбільш швидкозростаюча у світі протягом останніх 30 років. Навіть під час фінансової кризи економічне зростання Китаю було на рівні 8% – відсоток недосяжний для інших країн. ВВП Китаю нещодавно перевершив японський, а економіка країни посіла друге місце за величиною у світі після Сполучених Штатів.
Найкращі 500 компаній світу ведуть бізнес у Китаї. Багато хто з них відкриває філії в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні в китайських містах-мегаполісах – Гонконзі, Шанхаї та Пекіні. Нинішнє економічне зростання Китаю чітко показало, що люди, які володіють китайською мовою і мають досвід проживання в Китаї, мають велику перевагу під час влаштування на роботу. Китай – величезний ринок для транснаціональних корпорацій, а роботодавці добре знають, що реальне знання країни, китайської культури та китайського народу – великий плюс для тих, хто хоче стати наступним поколінням лідерів у світі.
Щодо тих, хто не знає китайської мови, то багато університетів пропонують навчання англійською мовою, а отже, Ви можете здобути ступінь і при цьому вивчити найпопулярнішу мову у світі. Академічні кваліфікації, які видають китайські університети, визнані більшістю розвинених країн. Китайський уряд підписав угоду про взаємне визнання академічних кваліфікацій з багатьма країнами, включно зі Сполученими Штатами, Великою Британією, Францією, Японією та 65-ма іншими країнами і регіонами.