Де вчитись у Британії?


Система освіти Великобританії визнана однією з найкращих у світі, а Британські ВНЗ завжди залишаються на лідируючих позиціях у світових рейтингах. Саме тому навчання в Англії – це одна з найкращих інвестицій у своє майбутнє.

Куди піти вчитися?

На сьогоднішній день вибір програм навчання досить широкий, тому кожен може знайти щось для себе.

По-перше, це курси англійської мови. Ви можете вибрати курс загальної або ділової англійської, курси підготовки до складання міжнародних іспитів, спеціалізовані курси (медицина, інженерія, переклад тощо) або канікулярні програми в Лондоні, Оксфорді, Кембриджі, Брайтоні та інших містах. Більше того, літні чи зимові канікули можна провести в одній із елітних шкіл-пансіонів.

По-друге, навчання у приватних школах-пансіонах. Як відомо, середня освіта у Великій Британії суттєво відрізняється від української і для вступу на бакалаврську програму британського ВНЗ нашого атестату недостатньо. Тому школа в Англії – це найкращий вибір для тих, хто хоче вступити до ТОП-ових університетів світу. Школи-пансіони Британії дають можливість навчання на одній із програм підготовки до вузу – A-level, International Baccalaureate (IB) або Foundation. Також, Ви можете здобувати загальну середню освіту у Великій Британії.

По-третє, вища освіта у Великій Британії. Думаю, що тут коментарі будуть зайвими – про те, що університети Оксфорд та Кембридж ще жодного разу в історії не залишали кращої десятки ВНЗ світу, відомо кожному. Більше того, крім них практично всі університети Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії готують висококласних фахівців, яких з радістю беруть на роботу у найкращі міжнародні компанії.

По-четверте, одні з найкращих МВА-програм у світі. У сучасному бізнес-суспільстві багато менеджерів вищої ланки відчувають гостру необхідність у покращенні своїх знань та навичок, обміні досвідом з іншими професіоналами свого рівня та розширенні кола знайомств. Саме для таких людей розроблено більшість програм МБА у Великій Британії.

До того ж, багато шкіл дають можливість навчатися дистанційно, що не зобов’язує Вас залишати компанію на тривалий термін. Крім того, як показує досвід, багато молодих та амбітних менеджерів розуміють необхідність отримання саме магістратури такого рівня. Тому все більше бізнес-шкіл надають можливість для майбутніх керівників отримати теоретичні знання на самому початку шляху, розробивши спеціально для них програми Early MBA.