Групові заїзди

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Дитячі табори за кордоном для груп

Хочете перетворити літні канікули вашої дитини на унікальну пригоду – тоді Вам треба до нас. Наша досвідчена, яскрава, а головне, професійна команда “Стаді Брідж” є експертом в організації літніх канікул та таборів для дітей різного віку. З нами їздять і семирічні малюки, і вісімнадцятирічні пані та панове. За вісім років на ринку ми підготували поїздки до літніх таборів за кордоном для більш ніж 1000 щасливчиків. Щороку ми допомагаємо підібрати найкращу програму, вибрати країну, визначиться з квитками тощо для сотень дітей, які повертаються зі своїх подорожей оздоровленими, щасливими, з новими враженнями та друзями.

Ваші діти не просто відпочиватимуть і добре проведуть час. Декілька тижнів на канікулах у мовному таборі за кордоном гарантовано підвищать знання іноземної мови, дитина забуде, що таке мовний бар’єр. Діти зможуть розвивати спортивні та творчі навички, знайдуть друзів з усього світу, відвідають найцікавіші місця.

ВЕДЕЛЬНА БЕЗПЕКА

Діти перебувають під наглядом вчителів та всього штату персоналу школи 24 години на добу. Крім того, група перебуває на кампусі під наглядом супроводу з України, який допомагає оперативно вирішити будь-які питання.

Детальнішу інформацію Ви можете отримати у наших менеджерів по телефону, або ж безпосередньо в офісі.