Зимовий табір Monte Rosa

Зимовий табір Monte Rosa
Розташування
м. Монтре, Швейцарія
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська, французька
Вік
від 8 до 19
Програми
,
Детальна консультація

Інститут Монте Роза, заснований у 1874 р. приватна школа зі світовим ім’ям та міжнародним визнанням, чия гостинність і професійний підхід до викладання славиться як у Швейцарії, так і далеко за її межами. Щорічно школа пропонує всім охочим з усього світу провести незабутній відпочинок у літніх та зимових мовних таборах.

Жан-Жак Руссо колись сказав: «Нудні уроки придатні лише на те, щоб навіяти ненависть і до тих, хто їх викладає, і до всього, що викладається». Інститут Монте Роза, мабуть, останній навчальний заклад, про який так можна сказати. У школі працюють справжні професіонали, які завжди знаходять спільну мову з учнями та використовують індивідуальний підхід до кожної дитини.

Табір пропонує на вибір курси англійської / французької мови та низку додаткових предметів за бажанням. Перед навчанням з усіма учнями проводиться вступна співбесіда, щоб визначити рівень знання та розподілити у відповідну групу по 6-12 осіб. Щотижня учні відвідують 20 уроків, а після закінчення курсу не лише покращать рівень володіння мовою, а й отримають сертифікат школи.

Але навчання не єдине, що пропонує мовний табір інституту Монте Роза. Програма курсів розроблена так, щоб вдало комбінувати навчання з відпочинком. Відпочиваючі мають можливість вибрати уроки катання на лижах чи сноуборді, заняття у різних гуртках, участь у концертах, спектаклях, а також захоплюючі екскурсії туристичними місцями Швейцарії: Женеви, Берне, Лозанні, Верб’є тощо.

Цікавою особливістю даного мовного табору є те, що на відміну від більшості зимових таборів, розташованих у гірськолижних містечках, табір Монте Роза знаходиться у містечку Монтре, що є скоріше культурним, а не туристичним центром Швейцарії.

Вік: 8-19 років.
Зимовий табір Monte Rosa 2013 працює в період: 8 січня 19 лютого.
Мінімальна тривалість перебування: 2 тижні.
Проживання: 2-3-місні кімнати.
Харчування: триразове.
Розваги: щоденні спортивні заходи, культурно-розважальна програма.
Вартість: 1950 швейцарських франків на тиждень.

У вартість входить:

  • Оплата за навчання;
  • Проживання в пансіоні та обслуговування;
  • Викладання;
  • Гірськолижні екскурсії;
  • Спортивні та соціальні заходи.

Додатково оплачується:

  • Транспортування з та до аеропорту в Женеві (за бажанням);
  • Обов’язкове страхування від нещасного випадку (за бажанням);
  • Прання (прання має бути чітко вказане);
  • Кишенькові гроші (за бажанням);
  • Прокат лижного обладнання.
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ