Зимові канікули за кордоном

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Зима-час сплячки! Але тільки для лінивих!!!

Компанія Стаді Брідж з радістю допоможе Вам та Вашій дитині з користю провести зимові канікули за кордоном. У нашій базі даних є безліч зимових канікулярних програм у різних країнах: Великобританії, Німеччині, Австрії, Швейцарії, Канаді, США та інших.

  • Зимові канікули у Великій Британії – це традиційне Різдво з подарунками; вечори, проведені біля каміна; нові знайомства та пізнавальні поїздки святково-прикрашеними вулицями Лондона, Оксфорда, Кембріджа та ін.
  • Зимові канікули в Німеччині та Австрії – це невимушене вивчення німецької або англійської мови в дружній атмосфері однолітків не тільки в класах, а й у горах, стоячи на лижах, а також можливість насолодитися сезоном зимових карнавалів.
  • Зимові канікули у Швейцарії – це свіже повітря, засніжені вершини Альп; відвідування найкращих гірськолижних курортів світу; поїздки та екскурсії стародавніми замками держави; унікальні методики роботи з дітьми; неймовірне задоволення та незабутні враження.
  • Зимові канікули в Канаді – це відчуття комфорту та гостинності; одні з найкращих фахівців у сфері навчання; екскурсії до зимового Ніагарського водоспаду, відвідування найдовшого підвісного мосту, гірськолижний спорт та підвищення рівня володіння англійською мовою.
  • Зимові канікули в США – це не тільки зима, а й літо!!!, зелені пальми, морські бризи, Діснейленд, Universal Studios і, як бонус, чудова мовна практика.

Наші менеджери підберуть канікулярну програму індивідуально для кожної дитини, виходячи з Ваших вимог, нашого досвіду та відгуків клієнтів