Західнопоморська Школа Бізнесу (Zachodniopomorska Szkoła Biznesu)

Західнопоморська Школа Бізнесу (Zachodniopomorska Szkoła Biznesu)
Розташування
м. Щецин, Польща
Тип школи
ВНЗ
Мови
російська, англійська, німецька, польська
Програми
Детальна консультація

Західнопоморська Школа Бізнесу є одним із перших вишів у Польщі. Досвід, який вдалося накопичити за роки роботи університету, допоміг створити ВНЗ з авторськими навчальними програмами, власною матеріальною базою та чудовими викладачами.

Підтвердженням високої якості навчання у Західнопоморській Школі Бізнесу є її високі позиції серед рейтингів університетів Польщі. У 2010 році Західнопоморська Школа посіла четверте місце у Польщі серед приватних вишів за версією одного з найпопулярніших польських журналів WPROST (було представлено понад 250 вишів).

Крім того, Західнопоморську Школу Бізнесу можна назвати особливо привабливою для українських студентів, оскільки для них на програми навчання пропонуються спеціальні знижки. Ціни навчання складають близько 1200-1500 євро на рік. Для студентів з більшості інших країн ціни в 3-4 рази більші.

Основні напрямки навчання

Бакалаврат:

  •     Економіка;
  •     Економіка (англійською мовою);
  •     Міжнародний бізнес;
  •     Менеджмент.

Магістратура:

  •     Економіка (англійською мовою);
  •     Міжнародна школа бізнесу (International Business Studies – IBS);
  •     Інформатика – IBS IT (англійською мовою).

Навчання в університеті проводиться польською, англійською, німецькою та російською мовами. Університет пропонує навчання на п’яти факультетах, на яких можна здобути ступінь бакалавра, магістра, інженера. Також можливе навчання в аспірантурі. ВНЗ надає можливість навчання в Берліні (Німеччина).

 

Офіційний сайт: https://www.zpsb.pl/

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ