University of South Florida (Університет Південної Флориди)

University of South Florida (Університет Південної Флориди)
Розташування
Тампа, штат Флорида
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

University of South Florida (Университет Южной Флориды)

Яку б програму навчання в університеті Південної Флориди (University of South Florida) ви не обрали, на вас чекає:

 • академічна атмосфера, насичена відкриттями, з викладачами та вченими світового класу;
 • доступ до різноманітних ресурсів, включаючи найсучасніші навчальні лабораторії;
 • практичне застосування знань, отриманих на заняттях, у конкретних ситуаціях;
 • можливості експериментального навчання через спільноти у гуртожитках, 600 студентських організацій, спортивні команди та динамічні програми образотворчого та виконавського мистецтва.

Як один із найбільших державних університетів у країні, університет Південної Флориди досягає високих результатів і є університетом світового рівня, націленим на забезпечення успіху студентів та передові дослідження. Університет створює динамічну навчальну обстановку, яка сприяє інноваціям, творчості та спільній роботі. Викладацький склад університету складається з більш ніж 2 000 видатних науковців, дослідників та професіоналів, які займаються вирішенням найскладніших проблем суспільства на місцевому, національному та світовому рівні. Від рівня бакалавріату до доктора наук студенти на всіх програмах навчаються на практичному досвіді та отримують доступ до найсучасніших дослідницьких лабораторій.

Ви можете навчатися у великому державному університеті та жити у великому місті, повному можливостей та різноманітних занять. Студенти університету зможуть скористатися багатьма ресурсами для професійного розвитку, а також насолодитися численними культурними та природними пам’ятками. Університет має договір про стажування з низкою підприємств та організацій у Тампі, від компанії Pricewaterhouse Coopers до Coca-Cola та міської лікарні Тампи. У Тампа Бей ви знайдете кілька відзначених нагородами пляжів та 150 міських парків.

Чому студенти обирають університет Південної Флориди?
 • Один із 108 університетів, яким присвоєна вища дослідна категорія Tier 1 за класифікацією Фонду Карнегі, серед 4634 університетів США (Фонд Карнегі з покращення викладання);
 • 21 магістерська програма університету входить до 100 найкращих програм у країні, включаючи дві програми навчання online (U.S. News & World Report);
 • 97-е місце серед університетів США та 253-е місце серед університетів світу (Academic Ranking of World Universities);
 • 89-е місце серед університетів США та 286-е місце серед університетів світу (Times Higher Education Rankings);
 • Входить до 40 найкращих державних університетів США з культурного різноманіття (US News & World Report);
 • Входить до числа 14 університетів, що найбільш активно розвиваються (U.S. News & World Report);
 • Один із лідерів за кількістю стипендіатів програми Fulbright – 12-е місце за кількістю патентів, отриманих у США, серед університетів світу (Національна академія винаходів та Асоціація власників інтелектуальної власності);
 • 43 місце серед державних дослідницьких університетів США (Національний науковий фонд).
Програма “Шлях до Університету”

Поєднує інтенсивну мовну підготовку, розвиток академічних навичок та вивчення академічних дисциплін в одному спеціально розробленому навчальному курсі, який спрямований на успішне проходження студентами першого року чотирирічної бакалаврської програми у США. Програма Шлях до університету забезпечує найвищий рівень підтримки в період адаптації студентів до життя та навчання у новій країні, це робить її ідеальним варіантом для іноземних студентів, які прагнуть досягти найкращих академічних результатів.

Бакалаврат

Для бакалавріату необхідно закінчити чотири- або п’ятирічну програму навчання. Університетські програми забезпечують не лише професійну, а й необхідну загальну підготовку, яка передбачає розвиток широкого комплексу навичок — критичного мислення, комунікативних, вирішення проблем, що є метою викладання загальноосвітніх предметів.

Програма “Шлях до магістратури”

Академічні предмети, включені в підготовчу програму для магістратури, спеціально підібрані для того, щоб забезпечити успішне навчання на магістерській програмі. Точна структура програми та комбінація обраних предметів залежить від вашої академічної освіти та подальшого навчального плану. Деякі навчальні потоки передбачають вивчення зазначених дисциплін у певній послідовності, де не дозволяється зміна курсів.

Навчання на програмі Шлях магістратури триває один або два семестри. Для студентів, які мають 4-річний ступінь бакалавра або еквівалент, є два варіанти програми:

Стандартна програма підходить студентам, які мають ступінь бакалавра або еквівалент, а також результати тесту TOEFL 65–78 iBT, IELTS 5.5–6.0, PTEA 44–52, тест INTO Password, рівень 6 або успішно закінчили курс Академічний англійський, рівень 5 або INTO Password, рівень 6.
Прискорена програма призначена для студентів, які мають ступінь бакалавра або еквівалент, а також результати тестів TOEFL iBT 79 iBT+, IELTS 6.5+ або PTEA 53+.
Майстер

Університет Південної Флориди та його 13 факультетів пропонують понад 150 програм отримання ступеня магістра, спеціаліста та доктора. Факультет магістерських програм USF виступає фабрикою лідерів післядипломної освіти, звідки виходять лідери сьогодення та майбутнього. Факультет також відкриває для студентів багато можливостей для дослідницької та викладацької роботи у різноманітних галузях. Після успішного закінчення необхідних курсів деякі програми магістратури вимагають написання дисертації для здобуття ступеня. Для студентів докторантури написання та представлення дисертації є обов’язковим. Програма магістратури зазвичай включає від року до трьох років навчання з повним навчальним днем. Існує два основних типи магістерських програм: професійні та дослідні.

 

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ