University of Salford

University of Salford
Розташування
м. Салфорд, Велика Британія
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

University of Salford – навчальний заклад зі 150-річною історією, інфраструктурою, що постійно розвивається, і сильним викладацьким складом. Багато в чому це новаторський ВНЗ, навчання безлічі дисциплін проходить в атмосфері MediaCityUK. Це дизайнерське рішення пробуджує креативність і допомагає налагодити діалог між студентами та викладачами.

Являється провідним технічним вузом країни і має цілу низку переваг:

  • Згідно з багатьма незалежними рейтингами ВНЗ входить до ТОП-60 найкращих університетів Великої Британії;
  • Університет активно співпрацює з багатьма промисловими підприємствами, де студенти проходять практику та в майбутньому можуть працевлаштуватися. Завдяки цій співпраці програми ВНЗ максимально адаптовані під реальні потреби роботодавців, а отже, випускники можуть бути впевнені у своїй затребуваності на ринку праці;
  • Такі курси університету, як авіаційні технології, промислове машинобудування, будівництво та архітектура входять до ТОПу найкращих по Великій Британії згідно з рейтингом Times Good University Guide 2015;
  • Має чудове технічне оснащення, на це витрачено вже 10 млн фунтів і планується інвестувати ще 150 млн фунтів у будівництво та подальший розвиток ВНЗ.
  • Дослідницькі роботи студентів активно впроваджуються в життя завдяки інтенсивній співпраці з підприємствами та державними установами;
  • University of Salford пропонує багато можливостей для проведення дозвілля – тут діють спортивні секції, музичні та танцювальні студії, спортивний зал, художній гурток та інші клуби за інтересами.

У University of Salford 7 факультетів, які пропонують понад 200 програм різних напрямків для майбутніх бакалаврів та магістрів.

Школа мистецтв та медіа: дизайн костюмів, графічний дизайн, дизайн інтер’єру, мейк-ап для сфери моди, фотографія, образотворче мистецтво, англійська мова та креативний лист, англійська мова та драма, англійська література, журналістика, анімація, цифрові медіа, телебачення та радіо, популярна музика та звукозапис, танець, сучасна історія та політика, міжнародні відносини і політика та інше.

Школа довкілля міста: архітектура, архітектурний дизайн та технології, менеджмент об’єктів капітального будівництва, будівництво та інше.

Школа інформаційних технологій, природознавства та інженерної справи: цивільне будівництво, фізіологічна акустика, авіаційні технології, авіаційне машинобудування, комп’ютерні науки, розробка програмного забезпечення, математика, машинобудування, фізика та інше.

Школа медико-біологічних наук та охорони навколишнього середовища: археологія та географія, біохімія, біологія, біомедичні науки, хімія, менеджмент навколишнього середовища, фармацевтика, медична хімія, зоологія тощо.

Школа медико-санітарних дисциплін: діагностична радіографія, фізіотерапія, педіатрія, психологія, психологія та кримінологія, охорона здоров’я та розвиток охорони здоров’я, спортивна реабілітація та інше.

Школа охорони здоров’я та суспільних дисциплін: соціологія та кримінологія, сестринська справа, акушерство, соціальна робота та соціальна політика, психологічна допомога та психотерапія.

Школа бізнесу: бухгалтерія та фінанси, бізнес та економіка, бізнес і фінансовий менеджмент, корпоративне право, міжнародний бізнес, менеджмент міжнародних подій, право, маркетинг та інше.

Проживання

Обидві резиденції університету розташовані у кроковій доступності від навчальних будівель. Кімнати зазвичай одно- або двомісні, частіше квартирного типу з окремою ванною кімнатою. Є також кімнати зі зручностями на поверсі. На території обох резиденцій є Wi-Fi. Крім того, у резиденції є спільні кімнати для дозвілля з більярдними столами, спортзал, бібліотека, кінотеатр, адміністративний офіс та повністю обладнані кухні. Студенти можуть готувати собі самостійно або харчуватися в університетських їдальнях та кафетеріях, що розташовані на території кампуса.

Навчання - від £9,250;

Проживання - від £3,654.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ