University of Nottingham

University of Nottingham
Розташування
м. Ноттінгем, Велика Британія
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

Один із найкращих університетів Великої Британії, University of Nottingham є найпопулярнішою альтернативою Оксфорду та Кембриджу. Капмус університету розташований на 300 акрах землі у зеленій парковій зоні.

Вже той факт, що University of Nottingham входить до 1% кращих ВНЗ планети, говорить багато про що, а його інші переваги полягають у наступному:

  • Університет посідає 15-те місце серед британських ВНЗ та 75-те місце у світовому рейтингу.
  • Багато навчальних курсів цього ВНЗ займають найпрестижніші місця у світі. Так, Світовий рейтинг університетів 2017 QS помістив 7 напрямків (бухгалтерія та фінанси, архітектура, право, кілька інженерно-технічних спеціальностей та ін.) у ТОП-50 та ще 14 спеціалізацій у ТОП-100.
  • Світовий рейтинг університетів журналу Times Higher Education 2017-2018 віддав Ноттінгемському університету 21-е місце по країні та 147-е у світі.
  • University of Nottingham є членом групи з 24 провідних дослідницьких університетів Великої Британії “Russell Group”.
  • Дослідний центр при університеті займає у Великій Британії восьме місце згідно REF. Юні вчені активно співпрацюють не лише з британськими колегами, а й із закордонними, адже ВНЗ є членом Universitas 21.
  • University of Nottingham має чудове технічне оснащення та вітає використання технічних новинок, таких як інтерактивні дошки, відеоконференції, спеціалізовані комп’ютерні програми на семінарах та практичних заняттях.
  • Провідні компанії Великої Британії при пошуку майбутніх співробітників насамперед розглядають кандидатури випускників університету і щороку понад 2000 роботодавців відвідують ВНЗ для підбору власного персоналу. Багато випускників працюють у таких всесвітньо відомих компаніях як: Amazon, Coca Cola, IBM, L’Oréal, Rolls-Royce, Unilever.

У University of Nottingham діє п’ять факультетів, які пропонують понад 360 програм бакалаврату та близько 380 програм для майбутніх магістрів і докторів наук.

Факультет гуманітарних наук: археологія; культура, фільми та медіа; англійська мова, американістика та канадистика; германістика; історія; історія мистецтв; музика; філософія, теологія та релігієзнавство; російська мова та славістика, французька мова та культура, сучасні мови та культура тощо.

Інженерно-технічний факультет: архітектура та забудови; електротехніка та електроніка, хімічна та екологічна інженерія, цивільне будівництво, фундаментобудування та природознавство, проектування та інше.

Факультет медицини та охорони здоров’я: охорона здоров’я, медико-біологічні науки, медицина, ветеринарія.

Факультет природничих наук: біологічні науки, хімія, комп’ютерні науки, математичні науки, фармакологія, фізика та астрономія, психологія.

Факультет соціальних наук: економіка, педагогіка, географія, право, політика та міжнародні відносини, соціологія та соціальна політика, ведення бізнесу.

Проживання

Резиденції нагороджені за оптимальні умови життя для студентів. Тут є резиденції двох типів: перші пропонують проживання з харчуванням, а другі припускають самостійне приготування їжі. У житловому фонді є як одно- і двомісні кімнати із загальною кухнею та душовими, так і окремі кімнати квартирного типу зі своєю кухнею та ванною кімнатою.

 

Навчання - від £16,350 на рік.

Харчування та проживання - від £6580.50 за 31 навчальний тиждень.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ