University of Alicante

University of Alicante
Розташування
м. Сан-Вісенте-дель-Распеч, Іспанія
Тип школи
ВНЗ
Мови
іспанська, англійська
Програми
Детальна консультація

University of Alicante – молодий, перспективний ВНЗ, який стрімко розвивається та приваблює студентів з усього світу. Офіційно університет Аліканте був заснований у 1979 році, а за фактом він є безпосереднім правонаступником Університету Оріуели, який був створений у 1545 році. Популярність даного університету обумовлена ​​великою кількістю програм, дипломи про закінчення яких визнаються в усьому світі, відмінним навчальним та спортивним оснащенням і вражаючими можливостями для проведення наукових досліджень. Кількість студентів ВНЗ на даний момент становить понад 35 000 осіб та продовжує зростати.

Серед причин, з яких варто вибрати саме цей навчальний заклад, варто згадати такі:

  • University of Alicante входить до десятки найкращих ВНЗ Іспанії згідно з рейтингом El Mundo;
  • За даними світового інтернет-рейтингу, університет займає 311 місце у світі;
  • Факультет медицини та охорони здоров’я вважається одним із найкращих в Іспанії;
  • Для студентів-іноземців у ВНЗ діють цілорічні курси іспанської мови;
  • Вартість навчання в порівнянні з багатьма іншими європейськими ВНЗ нижча, а якість освіти відповідає всім вимогам та стандартам;
  • В університеті діє департамент розвитку кар’єри, який допомагає студентам знайти вдале місце для проходження практики, а також допомогти працевлаштуватися після закінчення навчання;
  • ВНЗ є учасником програми ЄС Еразмус 2014-2020, завдяки якій студенти можуть брати участь у програмі обміну між партнерськими університетами;
  • На території університетського містечка знаходяться магазини, кафе, бібліотеки, парки, музей ВНЗ, дослідні лабораторії;
  • Велику увагу керівництво ВНЗ приділяє спорту. Для гармонійного спортивного розвитку до послуг студентів фітнес-зали та спа-центр, басейн, тенісний корт, майданчики для баскетболу, волейболу та футболу й інших видів спорту.

Програми

University of Alicante пропонує програми бакалаврату, магістратури та аспірантури, а також курси підвищення кваліфікації та онлайн-курси. Факультети університету Аліканте включають:

Факультет економічних та бізнес наук: ділове адміністрування, економіка, державне управління та адміністрування, соціальна робота, соціологія, реклама та зв’язки з громадськістю, комп’ютерна інженерія та ділове адміністрування.
Політехнічна школа: архітектура, цивільне будівництво, комп’ютерна інженерія, хімічна інженерія, мультимедійна інженерія, робототехніка, медичні інформаційні технології, архітектурні технології, основи архітектури.

Факультет природничих наук: біологія, фізика, геологія, математика, хімія, морські дослідження.

Факультет медико-санітарних дисциплін: сестринська справа, харчування та дієтологія, оптика та оптометрія.

Факультет права: право, кримінологія, право та кримінологія.

Педагогічний факультет: викладання у молодшій школі, дошкільна освіта, фізична культура та спорт.

Факультет мистецтв: іспанська мова та література, арабістика та ісламознавство, французька мова, англійська мова, каталонська мова, історія, гуманітарні науки, перекладацька справа, туризм, географія та організація територій.

Проживання

Університет пропонує своїм студентам кілька варіантів проживання. Так, на території ВНЗ розташовано вісім студентських резиденцій. Студенту надають мебльовану кімнату з окремою ванною кімнатою. У резиденціях розташовані їдальні, а також спортзал та кімнати відпочинку. У вартість проживання тут входить харчування та прибирання кімнат. На всій території резиденцій і навчальних будівель є безкоштовний Wi-Fi. Популярним також є проживання у хостелах. Крім особистого простору в кімнаті, тут є спільні кімнати з телевізором, кімнати відпочинку, бібліотека та пральня. Досить часто студенти вирішують винаймати окрему квартиру: для себе або спільно з університетськими товаришами. При виборі квартири можна врахувати особисті побажання орендаря та підібрати оптимальний варіант.

Навчання: від €960 залежно від спеціалізації.
Проживання: від €280 на місяць.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ