Університет екології та управління

Університет екології та управління
Розташування
м. Варшава, Польща
Тип школи
ВНЗ
Мови
польська, англійська
Програми
Детальна консультація

Вища Школа Екології та Управління у Варшаві з 20-річною історією вважається одним із найкращих приватних технічно-мистецьких ВНЗ у Польщі. Завдяки чудово підготовленому науково-викладацькому складу, що налічує близько 300 співробітників, а також розвиненій технічній базі, наявності лабораторій та кабінетів – ВНЗ відповідає польським та європейським стандартам викладання.

Динамічний розвиток ВШЕіУ, високий рівень освіти та міждисциплінарний характер знань, які отримують студенти, високо оцінюється роботодавцями та фахівцями з багатьох областей, внаслідок чого у 2014 році ВШЕіУ отримала Сертифікат – «Хороший ВНЗ – хороша робота».

У Вищій Школі Екології та Управління у Варшаві функціонує 3 Факультети: Архітектури, Екології та Управління. Після закінчення навчання надається кваліфікаційний рівень: інженера, інженера-архітектора, інженера-архітектора ландшафту, бакалавра, магістра-інженера або магістра інженера-архітектора. Навчання у ВШЕіУ ведеться на 11 напрямках: Архітектура, Ландшафтна архітектура, Архітектура інтер’єру, Дизайн, Будівництво, Захист навколишнього середовища, Просторова економіка, Громадська охорона здоров’я, Управління, Управління та інженерія виробництва, а також Механіка та машинобудування.

ВШЕіУ має власну, розташовану в самому центрі Варшави, адаптовану до потреб людей з обмеженими можливостями, адміністративно-дидактичну базу з професійно обладнаними спеціалізованими кабінетами та лабораторіями.

У ВНЗ активно працює: 15 Наукових гуртків, власне Видавництво та Бібліотека з онлайн доступом до Віртуальної Наукової Бібліотеки; Студентський Парламент щорічно організовує День студента та творчі заходи. ВНЗ бере участь у міжнародній програмі Erasmus. Наявність Бюро Кар’єри допомагає студентам та випускникам у пошуку роботи. З думкою про іноземців створено Відділ міжнародного співробітництва.

На сьогоднішній день у ВШЕіУ навчається 4000 тисяч студентів.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ