The University of South Australia

The University of South Australia
Розташування
м. Аделаїда, Австралія
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

The University of South Australia в своєму сучасному вигляді був створений у 1991 році на базі кількох коледжів, що існували з 1856 року. Цей ВНЗ можна вважати університетом 21 століття завдяки використанню новітніх технологій, тісним зв’язкам з більш ніж 2500 університетами та дослідницькими інститутами, а також компаніями-лідерами у різних галузях людської діяльності у всьому світі. Шість університетських кампусів дивують своєю архітектурою та першокласним оснащенням – тут є обладнані за останнім словом техніки лабораторії, бібліотеки, спортивні та арт центри, басейни та майданчики для ігор на відкритому повітрі, кафе та їдальні, комфортабельні місця для відпочинку та спілкування. У UniSA на сьогоднішній день навчається 31 930 осіб, з яких 5 721 – іноземні студенти.

Переваги

У 2017-2018 роках рейтинг QS “Top 50 under 50” помістив Університет Південної Австралії на 26 місце у світі серед університетів, яким менше 50 років.

Світовий рейтинг університетів журналу Times Higher Education включив UniSA до найкращих 10 університетів Австралії.

Цей ВНЗ внесено до сотні найкращих навчальних закладів світу з міжнародною перспективою згідно з даними журналу Times Higher Education.

В Університеті Південної Австралії є ціла низка програм, які відзначені за першокласний рівень викладання. Особливо виділяють архітектуру, мистецтво та дизайн, сестринську справу та бізнес спеціальності.

Бізнес школа ВНЗ входить до 1% найкращих у світі та посідає 163 місце у рейтингу. Це одна з дев’яти таких шкіл в Австралії з акредитацією EQUIS.

97% досліджень, зроблених у стінах університету, відповідають світовим стандартам або перевершують їх. До того ж це наймолодший університет в Австралії, який отримав п’ять зірок за якість досліджень.

Випускники з дипломами соціального працівника, психолога, менеджера, архітектора та будівельника, викладача та працівника охорони здоров’я знаходять роботу у своїй сфері швидше за випускників інших університетів.

UniSA активно використовує в навчанні цифрові технології, що робить навчання більш персоналізованим та доступним. Онлайн курси доступні студентам у будь-який час та в будь-якому місці. До 2020 року ВНЗ буде визнано у всьому світі як лідер у використанні інноваційних цифрових технологій.

Основним показником успішності керівництво навчального закладу вважає успішну побудову кар’єри випускниками. З гордістю можна відзначити, що понад 90% випускників знаходять роботу за професією протягом 4 місяців після отримання диплому.

Загалом університет пропонує понад 200 програм навчання, після успішного завершення яких можна отримати диплом бакалавра чи магістра.

Факультет

Основні навчальні напрямки та факультети університету такі:

  • Факультет охорони здоров’я: охорона здоров’я, медичні науки, лабораторна медицина, вивчення опромінення в медичних цілях, сестринська справа та акушерство, фармакологія, педіатрія, харчування та дієтологія; реабілітаційна терапія; ізотерапія; фізіологія руху, спорту та клінічних вправ.
  • Бізнес школа: бухгалтерія; бухгалтерія та фінанси; економіка, фінанси та торгівля; керування кадрами; маркетинг; менеджмент; менеджмент у сфері спорту та розваг; організація заходів та туризму; психологічні науки; право; MBA.
  • Факультет освіти, художніх дисциплін та соціальних наук: англійська мова та літературна творчість; історія та культура; іноземні мови (англійська, арабська, китайська, мова австралійських аборигенів); лінгвістика; соціологія; Образотворче мистецтво; архітектура; дизайн; комунікації; міжнародні відносини; журналістика; медіа мистецтво; психологія; педагогіка; соціальна робота; міське та регіональне планування.
  • Факультет IT, інженерної справи та наук про навколишнє середовище: авіація; цивільне будівництво; організація будівництва; аналіз та обробка даних; електроінженерія; науки про довкілля; геопросторові науки; інформаційні технології; математика; машинобудування; мехатроніка; управління проектами; природничі науки.
  • Підготовчий факультет: річні підготовчі курси для вступу до університету.

Проживання

У студентів університету цілих шість варіантів проживання. Одним із найпопулярніших є поселення у студентській резиденції, яка знаходиться на приблизно однаковій відстані від кампусів City East та City West. Тут студент отримує повністю мебльовану кімнату з ванною кімнатою, доступом до бездротового інтернету, кондиціонером та можливістю відвідувати спортзал. У цій резиденції студенти готують для себе самостійно на спільній кухні.

Для тих студентів, які тільки покинули батьківський будинок і поки відчувають труднощі з повною самостійністю, пропонується варіант проживання в резиденції з повним пансіоном. Тут можна розраховувати на окрему кімнату з ліжком, навчальним місцем зі столом та стільцем, шафою та телефоном. Крім того, у цій резиденції є комп’ютерні зали, музичні кімнати, бібліотека, спортивний зал та пральня. Ці резиденції знаходяться на півночі Аделаїди. Проживання в студентському хостелі багато в чому схоже на резиденцію. Готують студенти тут самі на спільній кухні.

Серед студентів досить популярно зняти окрему квартиру чи таунхауз разом із друзями. Умови проживання Ви вибираєте самі.

Для іноземних студентів добрим варіантом буде оселитися у місцевої сім’ї чи пари. Тут Ви також отримаєте окрему кімнату з усім необхідним і в той же час зможете ближче познайомитися з австралійською культурою та побутом та, звичайно ж, практикувати англійську мову у повсякденних ситуаціях.

Вартість навчання: від 25,400 австралійських доларів на рік.

Вартість проживання: 150-490 австралійських доларів на тиждень.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ