The University of Adelaide

The University of Adelaide
Розташування
м. Аделаїда, Австралія
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

 

The University of Adelaide – провідний австралійський університет, який входить у топ 1% найкращих університетів світу. Чотири його кампуси розташовані в Аделаїді та околицях цього екологічно чистого та безпечного міста. На даний момент у ВНЗ навчається 21461 людина з більш ніж 100 країн світу. Іноземні студенти становлять 27% і для їхньої адаптації розроблені спеціальні програми, завдяки яким можна швидко влитися в місцеве суспільство. Серед випускників університету понад 110 стипендіатів Родса та п’ять лауреатів Нобелівської премії.

Переваги

The University of Adelaide входить до “Групи Восьми” – коаліції австралійських інститутів, які активно займаються науковими дослідженнями. Тут працюють обдаровані науковці, для яких ВНЗ створила чудові умови, а їх дослідження високо цінуються в Австралії та світі.

Світовий рейтинг університетів журналу Times Higher Education розмістив Університет Аделаїди на 134 місці у світі.

Університет Аделаїди – єдиний університет у Південній Австралії, який входить до топ-250 світового рейтингу університетів QS у 2018 році.

Усі п’ять напрямків, які оцінює Академічний рейтинг університетів світу, а саме медицина, інженерна справа, природничі предмети, соціальні науки та медико-біологічні науки, входять до топ-200 у світі.

Співвідношення студентів та викладачів 20:1.

Після отримання диплому випускники часто продовжують співпрацю з університетом, що посилює зв’язки між ВНЗ та різними індустріями, а також урядом та місцевою спільнотою.

Для іноземних студентів на кампусі університету працює ціла мережа різних служб, які допомагають студентам освоїтися, надають інформацію про навчання та соціальні програми, спортивні можливості та клуби за інтересами.

В університеті діють понад 130 клубів за інтересами, які охоплюють практично всі сфери захоплень. Є клуби акторської майстерності, співу, образотворчого мистецтва, танців, ораторської майстерності, йоги, бойових мистецтв, ігри в шахи, мовні, кулінарні, історичні, наукові та навіть клуб творців аніме.

Участь у будь-якій позакласній діяльності допомагає іноземним студентам швидше адаптуватися до нової країни. Існує ціла низка програм, які знайомлять студентів з місцевою культурою, традиціями та людьми. Серед них мовні клуби, тематичні зустрічі з колишніми випускниками, культурні заходи та тур-знайомство з Аделаїдою.

40 спортивних клубів університету Аделаїда включають наступні заняття: бадмінтон, бейсбол, баскетбол, веслування, крикет, футбол, гольф, гімнастика, карате, кендо, лакросс, нетбол, сквош, регбі, вітрильний спорт, дайвінг, плавання, настільний теніс, волейбол та інші.

На кампусі діє великий спортивний центр, де працює тренажерний зал для індивідуальних тренувань та фітнес-зал із заняттями йогою, пілатесом, зумбою, боксом та високо інтенсивними тренуваннями.

Факультети

5 факультетів університету пропонують понад 200 програм бакалаврату та магістратури, а також підготовчі програми, які готують до вступу до ВНЗ.

Факультет гуманітарних наук: педагогіка, історія мистецтв, англійська мова та письменницька справа, історія, лінгвістика, медіа, філософія, германістика, франкознавство, іспанознавство, антропологія, соціологія, кримінологія, гендерологія, географія, політика та міжнародні відносини, сходознавство, археологія та інші.

Факультет інженерної справи, комп’ютерних та математичних наук: австралійська школа нафтовидобутку, школа хімічної інженерії, школа комп’ютерних наук, школа математичних наук, центр досліджень з автомобільної радіаційної безпеки, школа гірничої промисловості, екологічної та цивільної інженерії , школа електричної та електронної інженерії.

Факультет охорони здоров’я та медичних наук: медична школа Аделаїди, стоматологічна школа Аделаїди, школа сестринської справи, школа психології, школа охорони здоров’я.

Факультет спеціалізацій: школа архітектури та забудованого навколишнього середовища, бізнес школа, центр з глобального продовольства та ресурсів, центр підприємництва, комерціалізації та інновацій, школа економіки, школа права, відділ навчання керівних працівників, інститут міжнародної торгівлі, міжнародний центр фінансових послуг.

Факультет природничих дисциплін: школа сільського господарства, продовольства та вин, школа ветеринарних наук, школа біологічних наук, школа природничих наук.

Проживання

Університет створив для своїх студентів максимально комфортні умови проживання. В Аделаїді для студентів побудовано кілька студентських містечок – одне в центрі міста The University of Adelaide Village та у північній частині Аделаїди комплекс Mattanya, який складається з чотирьох резиденцій. На вибір студенти можуть розміститися у затишних таунхаузах на 5 осіб або квартирах на 4 особи. Тут студенти отримують власну кімнату з окремою або загальною ванною кімнатою, просторою загальною кімнатою з телевізором та сучасною кухнею. У кожному будинку або квартирі є пральна машина, кондиціонер і кухонна побутова техніка. Невеликі дворики з місцем для барбекю прилягають до кожного таунхаузу. На всій території студентського містечка є бездротовий Інтернет.

У 50 км від центрального кампусу розташована ще одна резиденція Roseworthy Residential college, в якій живуть студенти, що навчаються в кампусі Розворті. У цій резиденції 167 місць. Студенти розміщуються у повністю мебльованих кімнатах по одному, але спільно використовують душові на поверсі. Тут також є бездротове Інтернет підключення, кондиціонери в кімнатах студентів та кімнатах відпочинку. Вечеря вже включена у вартість проживання, а в решту часу студенти можуть готувати на спільних кухнях.

Вартість навчання: 32,500 - 44,000 австралійських доларів на рік.

Вартість проживання: від 13,468 австралійських доларів на рік.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ