The Leys School

The Leys School
Розташування
м. Кембрідж, Великобританія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 11 до 18
Програми
Детальна консультація

Престижна приватна школа The Leys розташована в одному з найвідоміших університетських міст світу – Кембриджі. Шкільний кампус займає близько 50 акрів у центрі найзеленішого міста Англії. Керівництво школи активно користується своїм унікальним місцем розташування – організовує лекції для своїх учнів з університетськими професорами, інформує студентів про всі ярмарки та конференції, що відбуваються в Кембриджі і, звичайно ж, дозволяє учням брати участь у культурному житті міста.

У школі The Leys навчаються діти з різних куточків нашої планети – Європи, Африки, Азії, Австралії та Америки. Міжнародних студентів у The Leys лише близько 20%, решта 80% – це британці. Завдяки такому співвідношенню школа не втрачає своєї англійської ідентичності, водночас іноземці привносять у шкільне життя цікаві традиції своїх країн.

Переваги навчання

У школі навчається близько 570 осіб, що дозволяє формувати невеликі класи та приділяти персональну увагу кожному.

Всі іноземні студенти, незалежно від рівня англійської мови, відвідують спеціальні мовні заняття. Навчання проходить у невеликих групах по 4-8 осіб і включає 2-3 обов’язкові уроки на тиждень, а також можливість брати участь у різних навчальних та ігрових заняттях у другій половині дня.

Школа The Leys має великий успіх завдяки тому, що наголошує на трьох головних складових – якісній освіті, пастирській турботі та широкому виборі позакласних занять, секцій та екскурсій.

74% школярів складають випускні іспити A-level на “добре” та “відмінно”. Такий відсоток високих оцінок у рази перевищує середні національні показники.

Серед університетів, куди вступають випускники школи The Leys Імперський коледж Лондона, університет Лідса, Лондонська школа економіки, університет Йорка, Оксфорд, Кембридж, Ньюкаслський університет, університет Йорка та інші престижні ВНЗ Великобританії.

Інспекція незалежних шкіл ISI відзначає вражаючі досягнення учнів у навчанні, спорті та творчості, а також дружні стосунки між школярами та їхнє порозуміння з вчителями.

Програми

  • молодша середня школа
  • GCSE
  • A-level

Серед предметів рівня A-level варто виділити точні та природничі предмети (математика, біологія, фізика, технології, хімія, інформатика, вища математика), гуманітарні науки (англійська література, німецька, французька, іспанська, грецька, латина, мистецтво та дизайн, музика, драма та театр, дизайн та технології), суспільні науки (економіка та організація виробництва, економіка, історія, географія).

Позакласні заходи

Школа славиться своєю чудовою підготовкою у сфері музики, драми та малювання. Саме тому тут регулярно проводяться концерти та театральні виступи, які є важливою частиною шкільного життя. Майже всі студенти займаються спортом або беруть участь у змаганнях за Нагороду герцога Единбурзького. Школярі сміливо приймають виклик і в спільних експедиціях розкривають свої таланти та набувають нових навичок. Учні часто вирушають у місто разом – на шопінг, у кіно чи театр, кафе, боулінг чи на прогулянку. До того ж, у Кембриджі відбувається безліч музичних фестивалів, виставок та презентацій, на яких студенти є частими відвідувачами.

Клуби за інтересами

Драми, образотворче мистецтво, кулінарія, фотографія, інформатика, йога, пілатес, зумба, аеробіка, сучасні танці, балет, астрономія, розробка програм для мобільних, кілька хорів, оркестр, джаз квартет, ансамблі, гра на музичних інструментах, гончарна справа, скульптура, іноземні мови, модель ООН, ораторське мистецтво, молоді підприємці, кадетський корпус.

Спорт

Футбол, хокей, баскетбол, веслування на каное, бадмінтон, скелелазіння, крикет, стрілецький спорт, сквош, плавання, стрибки на батуті, волейбол, легка атлетика, регбі, водне поло, теніс, гімнастика, силові тренування, англійська лапта, нетбол, футбол.

Інфраструктура

Музична школа з індивідуальними класами та великою концертною залою, звукозаписною студією та музичною бібліотекою, центр мистецтв з відділеннями для кераміки, фотографії, малювання, театр, зали для занять танцями, наукові лабораторії, комп’ютерні класи, бібліотека, медичний центр, церква, спортзал, спортивні майданчики для різних видів спорту, басейн з підігрівом, тенісні корти, скеледром.

Проживання та харчування

На кампусі школи розташовано 8 студентських резиденцій – чотири для хлопчиків, три для дівчаток та одна змішана для учнів 11-13 років. Учні молодшої середньої школи живуть по троє, а середній – по двоє. Випускники одержують у розпорядження індивідуальну мебльовану кімнату. Студенти перебувають під наглядом весь час перебування у резиденції. Головуючим в будинку, як правило, сімейній парі, вдається підтримувати особливу атмосферу домашнього затишку та неповторний стиль своєї резиденції.

Усі студенти-пансіонери харчуються у шкільній їдальні. Тричі на день для них готують різноманітні гарячі та холодні страви, салати, випічку та десерти, що подаються за принципом шведського столу. У резиденціях також завжди можна організувати легкий перекус із фруктів та сендвічів.

Вартість: £10,975 за семестр.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ