Talk English Schools

Talk English Schools
Розташування
м. Маямі, Сан-Франциско, 7 локацій у США
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська
Вік
від 16
Програми
Детальна консультація

Мережа мовних шкіл TALK була заснована 1996 року і відтоді її відвідують тисячі студентів з різних країн світу. Філії школи відкриті в 7 містах Америки (Атланта, Авентура, Бостон, Форт Лодердейл, Майямі, Маямі-Біч, Сан-Франциско) і пропонують курси для всіх вікових категорій і рівнів попереднього знання мови. Відмінною рисою цих курсів є повне занурення в мовне середовище – на заняттях і у вільний час – завдяки продуманим програмам навчання та екскурсіям.

Переваги:

  • Використання інтерактивної методики навчання призводить до швидких і високих результатів на будь-якому рівні;
  • Простежування власного прогресу у вивченні мови з першого заняття;
  • Хороша градація курсів – 10 рівнів від beginner до fluency;
  • Максимальний розмір груп – 15 осіб;
  • Захопливі екскурсії та поїздки, які стимулюють використовувати англійську мову на практиці;
  • Підбір цікавих тем і життєвих ситуацій допомагає підтримувати постійний інтерес до занять;
  • Комфортна атмосфера в класах завдяки професійним викладачам, залученість усіх студентів до навчання;
  • По закінченню курсів видається сертифікат, який можна використовувати для підтвердження отриманих знань.

Опис програм

Курси загальної англійської мови

Цей курс варто обрати, якщо Ви хочете покращити свої навички письма, говоріння, слухання та читання. Усім чотирьом навичкам приділяється увага на кожному занятті. На тиждень проходить 18 занять, кожне тривалістю 50 хвилин. Заняття починаються щопонеділка і перед початком навчання проводиться тест на знання мови. Згідно з результатами тесту студенти розподіляються в групи від початкового до просунутого рівня. Охочі можуть пройти цей курс в інтенсивному форматі та збільшити навантаження до 22 занять на тиждень. Також можливі індивідуальні заняття з викладачем.

Програми підготовки до іспитів

Ці програми для тих, хто планує скласти іспит IELT або TOEFL і хоче отримати максимальну кількість балів. Заняття цих курсів охоплюють необхідну інформацію про методику складання іспитів, пробне тестування і дають можливість підтягнути свої навички до належного рівня. Курс складається з 18 або 20 щотижневих занять в інтенсивному темпі.

Ділова англійська мова

Бостонська школа пропонує навчання на курсах ділової англійської мови. Цей курс спеціально розроблений для тих, хто займається міжнародною діловою активністю і потребує розширення свого лексичного запасу. Курс також передбачає використання рольових ігор у різних ділових ситуаціях, наприклад, під час проходження співбесіди або проведення зустрічі чи телефонної розмови.

Проживання та харчування

У кожному з міст є резиденції для студентів, які розташовуються в кроковій доступності від навчальних класів, і, зазвичай, магазини, кафе та ресторани також знаходяться неподалік. Здебільшого студенти живуть в одномісних кімнатах, де є все необхідне для комфортного проживання та навчання. У кімнатах є душ і туалет, а також невелика кухня в кімнаті або на поверсі. У південних містах у дворі також є басейн і зона відпочинку. У всіх резиденціях безкоштовний Wi-Fi, телевізори та обладнані місця для проведення дозвілля.

Курс загальної англійської мови – $235 на тиждень;

Курс інтенсивних занять – $360 на тиждень;

Курс підготовки до іспитів – $235 на тиждень;

Індивідуальні заняття – від $58 за заняття;

Проживання – від $250 на тиждень.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ