St George’s University of London

St George’s University of London
Розташування
м. Лондон, Велика Британія
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

Університет Лондона, Сент-Джордж — єдиний у Великій Британії, де вивчається тільки медицина та науки про охорону здоров’я. Це сучасний інноваційний академічний та дослідницький центр, історія якого налічує 280 років. У його студмістечку розташований трест Національної системи охорони здоров’я Великої Британії — лікарня Св. Георгія, одна з найбільших університетських клінік у країні, де наші студенти почуваються частиною професійної спільноти.

Протягом усієї своєї яскравої історії університет знаходиться попереду розвитку медицини. Тут продовжуються дослідження випускника Едварда Дженнера в галузі інфекційних хвороб та імунології: його винахід — вакцина від віспи — врятував більше людських життів, ніж будь-який інший. У 2010 році було відзначено 30 років з моменту перемоги над віспою, а через рік — 40 років від дня першого у світі комп’ютерного томографічного сканування голови, проведеного для пацієнта лікарні, що знаходиться на території університету та є партнером. У 1958 році вперше у Великій Британії пацієнту лікарні Св. Георгія встановили кардіостимулятор; через 50 років тут же провели 500-тисячну подібну операцію.

Університет проводить дослідження міжнародного рівня в галузі кардіології, проблем інсульту, епідеміології, клітинних сигналів та генетики, бере участь у глобальних проектах боротьби зі СНІДом та інфекційними хворобами і прагне впровадити останні досягнення у галузі дитячої охорони здоров’я та кардіології у своїй країні.

Університет Лондона, Сент-Джордж

 

Міжнародна Медицина (BSc/MBBS)

Курс тривалістю 6 років готує кваліфікованих лікарів та поєднує програму отримання ступеня бакалавра і медичну спеціалізацію; підходить для студентів, які мають середню освіту та планують на пряме зарахування на програми медичної підготовки.

Міжнародна медицина для випускників університету (MBBS)

Програма отримання ступеня Бакалавр медицини та Бакалавр хірургії (MBBS) тривалістю 4 роки поєднує проблемно-орієнтований підхід (PBL) та самостійне навчання з метою підготовки кваліфікованих лікарів, затребуваних на ринку праці, та підходить для випускників університетів з будь-якою спеціальністю.

Студенти програм Міжнародна медицина (BSc / MBBS) та Міжнародна медицина для випускників університету (MBBS) проходять клінічну практику у Великій Британії та США.

Університет Лондона, Сент-Джордж

 

Міжнародна програма Біомедичні науки BSc (Hons)

Трирічна програма пропонує повний комплекс біологічних наук, що є основою медицини. Навчання в середовищі медичного університету дозволяє отримувати знання про новітні досягнення в галузі медицини та біомедичні, а поєднання академічного та практичного компонентів забезпечує підготовку фахівців для роботи в низці областей.

Програма Foundation Медичні, біомедичні та медико-санітарні науки

Програма INTO Foundation готує вас до вступу на програму Міжнародна медицина (BSc / MBBS), Міжнародну програму Біомедичні науки BSc (Hons) та на інші спеціальності у сфері охорони здоров’я.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ