Спортивно-мовний табір Les Elfes

Спортивно-мовний табір Les Elfes
Розташування
м. Верб'є, Швейцарія
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська, французька, іспанська, німецька
Вік
від 7 до 18
Програми
Детальна консультація

Хочете влаштувати своїй дитині незабутні канікули? Міжнародний спортивно-мовний табір Les Elfes у Швейцарії пропонує вам таку можливість.

Les Elfes розташувався на території одного з найпопулярніших гірськолижних курортів Швейцарії – Верб’є (французька частина Альп) в умовах найчистішого гірського повітря. Діти мають можливість займатися тут понад 30 видами спорту та вивчати одну з чотирьох мов: англійську, французьку, іспанську, німецьку.

Табір складається з двох корпусів – кам’яного та дерев’яного, розташованих на сонячному плоскогір’ї у тихому районі за 5 хвилин від центру міста та оточених сосновим лісом. З усіх боків розгортається чудовий панорамний вид на гірські масиви та величний Монблан. Саме містечко дуже затишне і компактне, а тому безпечне для проживання. Навчання та проживання дітей буде ефективним і комфортним завдяки обладнаним навчальним класам, конференц-залам, комп’ютерному класу та бібліотеці, кінозалу, спортивному комплексу, ігровим кімнатам, просторим їдальням та затишній вітальні з каміном. Інфраструктура створює ідеальні умови для навчання та відпочинку.

Літня програма табору представлена ​​у трьох напрямках

Спорт + вивчення мови

Студенти випробувають різноманітні види спорту – командні ігри (футбол, теніс, баскетбол, хокей тощо), фігурне катання, гольф, скелелазіння, верхова їзда, сноуборд, гірський велосипед – їх близько 30 видів на будь-який смак.

Мистецтво + вивчення мови

Студенти вивчатимуть акторську майстерність, малювання, хореографію.

Мультимедіа та вивчення мови

Студенти ознайомляться із сучасними мультимедійними технологіями, і навчаться їх використовувати для створення фільмів, кліпів тощо.

Кожен із напрямків має вивчення однієї іноземної мови. Також, окрім навчання, дітей чекають культурно-розважальні та спортивні заходи, поїздки (Лозанна, Женева, Берн, Монтре, Грюєр) та екскурсії.

З дітьми працюють лише професіонали – дипломовані викладачі та сертифіковані інструктори.

Активне дозвілля та вивчення іноземних мов подарують вашій дитині незабутні враження та безцінний досвід на все життя.

Вік: 7-18 років.

Тривалість перебування в таборі: 2-10 тижнів.

Програма: англійська, французька, німецька, іспанська. 8 годин на тиждень (інтенсивний курс – 15 годин на тиждень). Другу мову можна вивчати індивідуально. Замість уроків мови студент може брати уроки тенісу, гольфу чи верхової їзди – від 6 годин на тиждень. Навчальні матеріали надаються. Після закінчення навчання видається сертифікат.

Проживання: 2-4-місні спальні.

Харчування: триразове.

Розваги: щоденні спортивні заходи, культурно-розважальна програма.

Вартість програми: від 3.965 швейцарських франків за 2 тижні.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ